Naturia od Joanna Laboratorium - Żele i mydła do rąk pachnące bzem i różami

Cześć Kochani! Już wiele razy Wam wspominałam, że w produktach marki Naturia, które produkuje Laboratorium Joanna można się zakochać!
Jest wiele plusów przemawiających za tym, że są świetne np skuteczność, przystępna cena, miłe i nowoczesne opakowania oraz to co mnie przekonało ZAPACHY!
W żadnych innych kosmetykach takich zapachów nie znajdziecie!

Zapachy kosmetyków z serii Naturia są tak przyjemne i zbliżone do naturalnych, że może się wydawać że wąchamy kwiaty bądź owoce.
Ja przepadłam i uwielbiam je właśnie z tego względu. Dziś chciałabym Wam pokazać dwie serie, w których dosłownie się zakochałam!

Jest to seria Naturia o zapachu dzikiego bzu oraz o zapachu róży. Są to dwie serie, w skład których wchodzi żel pod prysznic oraz mydło w płynie do rąk wyposażone w wygodną pompkę.

Ultra nawilżające i wygładzające mydło w płynie o świeżym zapachu Dzikiego Bzu i Dzikiej róży ma właściwości nie tylko myjące, ale i pielęgnujące ze względu na zawartość solanki jodowo-bromowej, dzięki której skóra dłoni staje się miękka, gładka i elastyczna.

Ultra nawilżający i mega wygładzający żel pod prysznic i płyn do kąpieli w jednym o świeżym zapachu Dzikiego Bzu i Dzikiej Róży zawiera specjalnie dobrane, dobroczynne składniki oczyszczające i odświeżające ciało. Dzięki zawartości solanki jodowo-bromowej skóra staje się miękka, gładka i elastyczna, zaś aromat Dzikiego Bzu zapewnia odprężenie po całym dniu aktywności.

Cudownie pachnące żele w opakowaniach z piękną i relaksującą oko grafikach znajdziecie min w e-sklepie Joanna za niewielkie pieniądze. Zachęcam Was do zainteresowania się tymi produktami jeśli jesteście miłośniczkami naturalnych, idealnie odwzorowanych kwiatowych zapachów. Zakochacie się tak jak ja!


3 komentarze:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger