Szkolne gadżety dostępne w Drogeriach Rossmann

Już za dwa tygodnie powrót do szkoły! Czy cieszycie się z tego powodu?
Pamiętam jak ja byłam uczennicą to najbardziej w powrocie do szkoły lubiłam kompletować wyprawkę. Poza tym bardzo mnie smucił koniec wakacji i koniec lata. I tak jest do tej pory...


Co roku moim dzieciom kupuję całą wyprawkę. Wszystko podczas roku szkolnego się zużywa, kończy więc trzeba wyposażyć dzieciaki w potrzebne rzeczy. W tym roku z pomocą przyszła nam Drogeria Rossmann, w której znaleźliśmy kilka fajnych gadżetów szkolnych i nie tylko min długopisy, piórnik, kleje, czy śliczny notatnik.


Jeśli jesteście na etapie kompletowania wyprawki zachęcam Was do odwiedzenia Rossmanna gdyż jak każdego roku tak i w tym roku dostaniecie tam oprócz mnóstwa gadżetów także świetne tornistry z wyposażeniem.


Dla najmłodszych uczniów Rossmann przygotował lekkie, bezpieczne i w pełni wyposażone tornistry w czterech modnych wzorach do wyboru.
Tornistry uszyte są z nieprzemakalnego materiału, mają profilowane plecy i szerokie regulowane szelki oraz liczne elementy odblaskowe. Wewnątrz, dzieci znajdą wszystkie niezbędne do szkoły artykuły, m.in. zeszyty, blok rysunkowy, piórnik, kredki, farby, plastelinę, bidon, śniadaniówkę i worek na buty.

Dodatkowo do każdego z tornistrów dziecko otrzyma w prezencie niezbędnik higieniczny, czyli wygodną kosmetyczkę wyposażoną w szczoteczkę do zębów, pastę, żel antybakteryjny, chusteczki higieniczne i mydło w płatkach.

Plecaki są dostępne w sklepach Rossmann już od sierpnia. Ich cena promocyjna to jedynie 99,99 zł.


Dodatkowo dla zainteresowanych - w Rossamnnie kupicie również granatowe szorty i białe t-shirty, które wymagane są na lekcjach wf. Spodenki są ze świetnej bawełny, dobrze się piorą i super używają. Są miękkie i bardzo wygodne. Kupuję je po raz kolejny.Dajcie znać czy Wy już zrobiliście wyprawkowe zakupy?
Czy lubicie takie gadżety jak na moich zdjęciach?


Przypominam, że wszystko znajdziecie w Drogeriach Rossmann.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger