Vaco For Sure - Produkty ochronne przed owadami dla dzieci i dorosłych

Uwielbiam lato! Letnie wyjazdy, wędrówki, nocne spacery. Zabawy dzieci  poza domem, na placu zabaw, na łące. Leśne spacery czy wypoczynek nad jeziorem...
Bardzo lubimy letni wypoczynek i chętnie korzystamy ze świeżego powietrza. Jednak co roku o tej porze rodzi się jeden problemik... Komary, kleszcze i meszki...
Ja w tym roku niestety już miałam wbite dwa kleszcze, moja córka również. Nabawiłyśmy się takiej niespodzianki po leśnych poszukiwaniach poziomek.
W tym roku mamy również plagę komarów. Szczególnie polubiły gryźć moją córeczkę... Postanowiłam rozprawić się z nimi raz na zawsze. Wyposażyłam naszą kosmetyczkę w produkty marki Vaco For Sure dostępne w Drogerii Rossmann.


Są to preparaty, które możemy stosować razem z dziećmi. A wiadomo jak dzieciaki przeżywają ugryzienia i ranki spowodowane przez owady. Warto zatem chronić swoją skórę i skórę naszych pociech sprawdzonymi preparatami, które nie dość, że są skuteczne w swym działaniu, bezpieczne dla nas to dodatkowym ich atutem jest miły dla nosa zapach.

 
Wśród produktów Vaco znajdziecie między innymi:
-spraye na komary i meszki w wersji dla dzieci i dla dorosłych
-kremy łagodzące dla dzieci które chłodzą i redukują podrażnienia
-urządzenia do kontaktu, bezzapachowe działające przez 30 nocy
i wiele innych produktów...

Ciekawostką jest również nowość czyli spray antywirusowy przeznaczony do dezynfekcji na bazie alkoholu.


Jeśli jednak przydarzy się nieprzyjemna sytuacja i zostaniecie ugryzieni przez kleszcza to Vaco proponuje wyrób medyczny do bezpiecznego usuwania kleszczy. Preparat w postaci aerozolu dostępny jest w zestawie z pęsetą. Zapewnia bezbolesne i natychmiastowe działanie.
Nie ma go tutaj na zdjęciach ale moim zdaniem jest to niezbędnik wakacyjny który powinien być w każdym domu. My w tym roku z niego korzystałyśmy z córką. Nie musiałyśmy jechać do lekarza żeby wyciągnął nam kleszcze tylko sama usunęłam dzięki temu preparatowi.


Bardzo fajne produkty i przydatne w każdym domu, które uchronią nas przed nieprzyjemnymi skutkami ukąszeń i oszczędzą wiele nerwów podczas np nocnego przesiadywania w ogrodzie.
No i warto wspomnieć, że wśród tych produktów znajdziemy preparaty do wykorzystania w naszym domu np w ochronie przed muszkami owocówkami czy molami.

Czy korzystacie z takich produktów?

Przypominam, że produkty Vaco znajdziecie w Drogeriach Rossmann.


2 komentarze:

  1. Teraz komary Ci nie straszne :D

    OdpowiedzUsuń
  2. O bardzo ciekawe preparaty. Muszę sobie coś kupić, bo na wsi jak jeżdżę na weekend to pełno komarów :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger