Kolejne urodziny bloga. Czy ważne dla mnie jest pozycjonowanie ?Już za chwileczkę, już za momencik będę świętować ósme urodziny mojego bloga!
To takie moje trzecie dziecko, kolejne oczko w głowie. Przez te wszystkie lata pielęgnowany i dopieszczany 
blog stał się częścią mojego życia, która pozwala mi oderwać się od rzeczywistości. Jest to moja pasja, która w pewnym momencie stała się również pracą.
Nie dążę tutaj do osiągnięcia sukcesu, nigdy mi na tym nie zależało. Nadzwyczaj w świecie robię coś swojego, coś co mnie cieszy i daje w pewnym sensie satysfakcję.

Przez kilka lat mój blog przechodził "transformację". Na początku była to strona bardziej poświęcona dziecku, później skupiłam się na pielęgnacji i kosmetykach, obecnie jest to lifestyle oraz temat beauty, który bardzo lubię.
Zauważyłam również, że taka tematyka bardziej przyciąga czytelnika, dzięki temu mam więcej wejść na publikowane przeze mnie artykuły.
Co jakiś czas przeprowadzam małą analizę tego co najbardziej przyciąga czytelników na moją stronę, które artykuły są najchętniej czytane, jakie słowa kluczowe sprowadzają czytelników na mojego bloga.
Ważne jest dla mnie pozycjonowanie mojej strony w wyszukiwarce gdyż to działanie zwiększa ruch na mojej stronie. Jeśli zależy Wam tak jak i mnie na skutecznym pozycjonowaniu strony www w wyszukiwarce to zachęcam Was do zapoznania się z ofertą AFTERWEB. Jest to firma z ponad 10 letnim doświadczeniem zajmująca się marketingiem internetowym.

Przyznam się szczerze, że gdy zakładałam moją stronę to nie sądziłam, że stanie się ona tak ważną częścią mojego życia. Nie sądziłam, że poświęcę jej tyle lat. Nie miałam również pojęcia ile radości mi ona przyniesie, ilu ciekawych ludzi poznam dzięki niej i w jakie miejsca trafię dzięki kampaniom i wspomnianym osobistościom. 

Jest to wspaniałe doświadczenie, dzięki któremu wiele się nauczyłam ale też wiem ile pracy przede mną by iść do przodu. Mam nadzieję, że ten kolejny rok przyniesie następne niespodzianki, a moja strona będzie się rozwijać i przyciągnie nowych odbiorców.

12 komentarzy:

 1. Mój blog też ma w tym oku 8 urodziny :D sto lat dla obu naszych stron!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. To super że już tyle lat blogujesz! Oby jak najdłużej ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lubię to moje blogowanie:) Oby jak najdłużej :)

   Usuń
 3. Twój blog bardzo przypadł mi do gustu. Z wielką chęcią i ciekawością na niego wracam. Pisz do końca świata i o jeden dzień dłużej ;) Pozdrawiam gorąco. Karolina

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O jak miło :) bardzo dziękuję za tak mile słowa:) Zapraszam serdecznie:)

   Usuń
 4. akurat jestem glodna sto lat:)

  OdpowiedzUsuń
 5. No to sto lat!! Życzę zapału do pisania:)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger