A czy Ty zwracasz uwagę na co wchodzisz?Idzie wiosna więc u nas w domu zaczynamy snuć remontowe plany. Tak jak wspominałam niedawno w artykule, każdego roku remontujemy i odświeżamy jakieś pomieszczenie naszego mieszkania.
W tym roku przyszła pora na korytarz, który zdecydowanie zasługuje na zmiany po kilkuletnim bycie w czystej bieli, która przy dzieciach często bywała wielobarwna...
Obecnie szukam dodatków do wystroju korytarza. Jest on niewielkich rozmiarów ale coś chcę tam pozmieniać, odświeżyć, ożywić...
Podczas poszukiwań odwiedzam przeróżne strony internetowe zarówno z gotowymi pomysłami na odnowę korytarzy jak i z dodatkami do ich wystroju.
Począwszy od tapet po szafki na buty i gadżety do zawieszania na ścianach.
Internety aż huczą od tego typu stron i propozycji. Podczas moich poszukiwań coś szczególnie zwróciło na siebie moją uwagę. Znalazłam miejsce z przeróżnymi typami wycieraczek i myślałam, że znajdę tam coś do mojego mieszkania. Myliłam się. Owszem jest to sklep z matami podłogowymi, ale  nie takimi zwykłymi, które kupicie w dyskoncie za grosze, a z konkretnymi propozycjami dla firm.

Czy Wy widziałyście gdzieś w firmach czy innym miejscu użytkowanym publicznie by u wejścia witała was wycieraczka z logo firmy?
Dla mnie jest to totalna nowość, że coś takiego można zamówić tworząc obiekt firmowy.
Może nie miałam okazji spotkać tego osobiście, a być może nie zwróciłam na ten detal uwagi, ale w gruncie rzeczy ciekawi mnie jak to może wyglądać w zaaranżowanym wnętrzu.

Od tej chwili będę zwracać uwagę na to na co stawiam stopę wchodząc do danej firmy. Oczywiście podobne maty z logo mogą być również położone przed wejściem do danego obiektu.
Zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz służą one do zabezpieczenia podłóg przed nadmiernym zabrudzeniem, a przy okazji pełnią funkcję reklamową i tworzą spójność kolorystyczną w danym pomieszczeniu.

Ja oczywiście takich wycieraczek nie zamówię sobie do mojego korytarza bo w domu wyglądałoby to raczej śmiesznie, jednak gdybym miała firmę, która identyfikowałaby się z danymi kolorami i znakami to nawet nie zawahałabym się nad zamówieniem tego typu mat wejściowych.

*Zdjęcie główne pochodzi ze strony www.wycieraczki.biz

12 komentarzy:

 1. Mi się podobają takie wycieraczki z jakimś wesołym napisem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie również ale w bloku chyba bym nie położyła takiej pod drzwiami.

   Usuń
 2. zawsze zwracam uwage na wycieraczki

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł z firmową wycieraczką! ja też patrzę na co wchodzę, przeważnie tego typu wycieraczki z logo są w hotelach.

  OdpowiedzUsuń
 4. W jedym miejscu widziałam firmową wycieraczkę i zwróciła moją uwagę :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Świetnie :) ja teraz też jestem na tym punkcie "wyczulona" :)

   Usuń
 5. Nie widziałam jeszcze takich wycieraczek

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja kupuje w home you wycieraczki z kotami i innymi zwierzakami czy smiesznymi napisami 🤗

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Widziałam u Ciebie na insta wycieraczki z kotami. Super :)

   Usuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger