MARKA TRESemme na NYFW
TRESemme jest oficjalnym partnerem New York Fashion Week. Teraz od września ruszyła kolejna odsłona NYFW na sezon Wiosna/Lato 2020. Na wybiegach zostaną zaprezentowane kolekcje światowej sławy projektantów, nie zabraknie też TRESemme oraz Justine Marjan - głównej stylistki marki, która odpowiada za stylizacje włosów modelek podczas NYFW. 

Od 12 lat marka jest partnerem wydarzenia, a jej stylistki kreują trendy stylizacji fryzur j na nadchodzący sezon. Specjalnie dla obserwatorek z Polski to wydarzenie relacjonować będą TRESpartnerki: Marcelina Zawadzka, Marta Lech-Maciejewska z @superstylerblog oraz @styloly.


Markę TRESemme znam od jej wejścia na nasz polski rynek.  Zdążyłam już poznać kilka ich produktów i najczęściej sięgam po pianki, spraye termoochronne i suche szampony.
Codziennie myję włosy i suszę je gorącym strumieniem powietrza. Jeszcze jakieś dwa miesiące temu używałam szczotki, suszarki i prostownicy by ułożyć na swoich włosach zadowalającego mnie boba.
Teraz suszę włosy za pomocą szczotko-suszarki. Nie używam prostownicy bo moje włosy są wymodelowane tak jak chcę dzięki tej suszącej szczotce. 
Przed suszeniem spryskuję włosy sprayem termoochronnym. Dzięki niemu moje włosy są chronione przed gorącym powietrzem, są delikatne w dotyku, pięknie lśnią i nie są przesuszone.
Nie umiem żyć bez suchego szamponu. Myję włosy codziennie rano. Ale jeśli zdarzy mi się ich nie umyć, bądź mam wyjście a czuję, że włosy wymagają odświeżenia to w takim przypadku sięgam po suchy szampon. Ratuje mnie w każdej takiej sytuacji. Odświeża fryzurę, unosi włosy od nasady, sprawia, że czuję się dobrze.

Warto sięgać po produkty do stylizacji rekomendowane przez profesjonalistów. Mamy pewność, że używamy wysokiej jakości kosmetyków, które przyniosą oczekiwane przez nas efekty.

Dajcie znać czy śledzicie NYFW?

2 komentarze:

  1. Świetne nowości..Czuję się zaciekawiona - szczególnie tym sprayem termoochronnym.

    OdpowiedzUsuń
  2. Słyszałam o nich ale nie testowałam jeszcze. W przyszłym miesiącu się wezmę za nie.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger