Kraków 31.08.2019 - Wyjątkowe spotkanie blogerek na pożegnanie wakacji
Jak ten czas szybko leci... To już minęło dwa tygodnie od naszego spotkania blogerek w Krakowie.
31.08 zorganizowałyśmy w tym samym gronie co ostatnio i przedostatnio powakacyjne spotkanie blogerek. To tak by umilić nam ten ciężki czas powrotu do rzeczywistości... Do szkoły, do jesieni, do chłodniejszej aury za oknem...

Na naszych spotkaniach już od długiego czasu spotykamy się w tym samym zacnym gronie, które bardzo nam odpowiada z tego względu, że dogadujemy się idealnie i współorganizujemy spotkanie.
Każda z nas ma swój własny wkład w organizację i to jest świetne!

W spotkaniu wzięły udział moje kochane:
Kasia www.luksuszagrosze.pl
Dominika www.kosmetyczneszalenstwo.pl
Kornelia www.zakatekrudej.pl
Kasia www.testujemykosmetyczki.pl
Aldona http://goldona.blogspot.com/

Uwielbiam te dziewczyny! Z nimi nigdy nie ma nudy i niepotrzebnej spiny! To kilka godzin spędzonych w rewelacyjnym towarzystwie i miłej atmosferze.


Atmosferę spotkania umiliły nam również piękne Panie, które zaprezentowały nam dość nową na naszym rynku markę kosmetyków UZDROVISKO.

Piękne Panie, piękna szata graficzna kosmetyków, cudowne składy i wspaniała misja tej marki dzięki temu spotkaniu stały mi się niezwykle bliskie.

Uzdrovisco, czyli dobro z natury...

Uzdrawiać wcale nie oznacza leczyć- zmieniać, ale przywracać to co utracone.
Uzdrawianie daje radość, spokój, spełnienie...

Pani Ania i Pani Karolina to bardzo sympatyczne i uśmiechnięte kobiety, które wniosły świetną atmosferę na to spotkanie. Dzięki takim osobom inaczej odbiera się daną markę. Widać, że to kobiety z ogromną wiedzą, wartościowym przekazem i niesamowitą pasją, do tego co robią.
Cudownie było wysłuchać wartościowego wykładu na temat składu kosmetyków, powstawania marki Uzdrovisco czy wdrożenia na rynek kosmetyku naturalnego.
Dowiedziałyśmy się jakie składniki zawierają kremy i sera Uzdrovisco, i że w ich składzie znajdują się składniki pochodzące z maku czy czarnego tulipana co dla mnie jest totalną nowością!

Cudowny wykład, wspaniałe i miłe Panie i rewelacyjne produkty, które obecnie testuję i jestem mega zadowolona. Już wybieram się do Drogerii Hebe by kupić kolejne słoiczki. Kosmetyki te dostępne są również w Drogeriach Kontigo i Drogeriach Natura.

Na spotkaniu jak zwykle plotkowałyśmy na przeróżne tematy min o najnowszych trendach w makijażu, o nowinkach kosmetycznych i pielęgnacyjnych. Nie zabrakło czasu na trochę prywaty. Przecież musimy być na bieżąco co tam u której z nas słychać.


Jednym z najprzyjemniejszych  zajęć spotkania było oglądanie prezentów od naszych partnerów.
To jak zwykle sprawia nam największą radość.
To co otrzymałam na spotkaniu blogerek pokażę Wam w kolejnym wpisie odnośnie spotkania w Krakowie, które miało miejsce 31.08.2019r.

Dziękuję naszym gościom, partnerom spotkania i moim koleżankom za to że kolejny raz przywiozłam do domu fantastyczne wspomnienia, cudowny nastrój i ogromną ilość nowości kosmetycznych, które już testuję.

Mam nadzieję, że niebawem zobaczymy się kolejny raz!

3 komentarze:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger