DIY Zrób to sama - Wydawnictwo Egmont

W pogoni za prezentami na Mikołajki i Święta pragnę dostarczyć Wam moc inspiracji prezentowych nie tylko w postaci kosmetyków, ale i wielu innych rzeczy, które są potrzebne i się podobają.

Tym razem chciałam Wam pokazać książkę, która jest kontynuacją  bestsellerowej serii DIY wydanej przez Wydawnictwo Egmont.
Kilkanaście miesięcy temu pokazywałam Wam DIY Żyj pięknie, a tym razem przyszła pora na DIY Zrób to sama.

Książka jak i poprzednie wydane z tej serii jest z tych kreatywnych. Jak zrobić coś z niczego, jak coś przerobić czy dać drugie życie niepotrzebnym już rzeczom.


W książce znajdziemy 50 tutoriali krok po kroku jak w prosty sposób zrobić coś co będzie nas cieszyć. Dzięki tej książce możemy poczuć magię i radość tworzenia.
Dzięki tej książce znajdziemy pomysły na zrobienie czegoś do mieszkania, na odświeżenie garderoby, przepisy na zrobienie własnych kosmetyków czy pomysły na zrobienie biżuterii.

Piękne ilustracje zachęcają do wykonania zaproponowanych w książce rzeczy. Twarda i kolorowa oprawa przyciąga wzrok.

Tej książki nie da się opisać. Ją trzeba wziąć do rąk, upajać się zdjęciami, czytać pomysły zawarte na jej kartach i inspirować się!

Uważam, że ta książka będzie wspaniałym pomysłem na prezent dla osób, które kochają DIY jak i dla tych, które pragnąc rozwinąć w sobie talent twórczy.1 komentarz:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger