Woda perfumowana Police The Legendary Scent w wersji dla niej idla niego

Jakiś czas temu od Agencji Blog Media otrzymałam przesyłkę z produktami do recenzji. 
Znalazłam w niej między innymi wody perfumowane Police w wersji dla niej i dla niego.

Markę Police kojarzę od kilku lat gdyż widziałam te wody u mojego wujka. Natomiast w internetach często spotykałam przykuwające uwagę flakony w kształcie czaszek. To właśnie flakoniki produktów od Police.

Flakony wody perfumowanej The Legendary Scent Police to piękne i proste buteleczki z wypustkami o ozdobnych, kłujących zatyczkach, które kłują do tego stopnia, że za pierwszym razem nie mogłam otworzyć opakowania bo bolały mnie palce. Kolejne otwarcie już tak nie boli.
Ja otrzymałam wersję dla kobiet o pojemności 100 ml oraz wersję dla mężczyzn o pojemności 50 ml.

Wersja dla kobiet pachnie dość intensywnie i stanowczo.  Ta woda nie należy do lekkich zapachów. Jest mocna i czuć w niej zdecydowane nuty. Potrafi wywołać ból głowy więc nie nadaje się dla każdego. Dla mojego wrażliwego nosa jest zdecydowanie za mocna.
Oczywiście woda z czasem traci na intensywności ale jakoś to nie mój typ zapachu mimo, że jest ładny. Jednak dla mnie zbyt intensywny. Jeśli lubicie zdecydowane i mocne zapachy to z pewnością przypadnie Wam do gustu.


Wersja dla mężczyzn pachnie zdecydowanie łagodniej i lepiej. Wyczuwam w niej nuty pierzu i cytrusów, ale tak naprawdę nie wiem z jakich akordów składa się ten zapach.  Według mnie jest bardzo przyjemny i uwielbiam go na moim mężu. Przyznam Wam szczerze, że sama bym mogła nosić ten zapach gdyż on w przeciwieństwie do wersji dla kobiet jest według mnie bardzo przyjemny.
Jest to zapach z tych o ciepłych nutach dla eleganckiego mężczyzny.


Jestem ciekawa czy znacie te zapachy?
Czy macie podobne zdanie do mojego na ich temat?

2 komentarze:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger