Maskara Volume reveal od BOURJOIS

Jakiś czas temu dzięki uprzejmości portalu Ofeminin.pl otrzymałam do testów maskarę marki Bourjois.
Od dawna chciałam wypróbować kosmetyki tej marki.
Bardzo ucieszyła mnie wiadomość, że będę mogła przetestować właśnie maskarę.

Na pierwszy rzut oka produkt wygląda bardzo elegancko. Ciekawy, niespotykany kształt opakowania oraz lusterko z pewnością zwracają na niego naszą uwagę.
Tak jak wspomniałam maskarę wyposażono w lusterko, które trzykrotnie powiększa.
Według mnie świetna sprawa. Lustereczko okazało się bardzo przydatne podczas wykonywania makijażu, a także poprawek w ciągu dnia.
Jest niewielkie, jednak wszystko co potrzeba w nim widać.


Efekt jaki daje maskara jest świetny! Rzęsy są pogrubione, rozdzielone, wyczesane. Mają intensywny, czarny kolor. Tusz na rzęsach utrzymuje się cały dzień bez kruszenia, ścierania, czy efektu pandy.
Jestem bardzo zadowolona z tego produktu.
W 100000% spełnił moje oczekiwania, a nawet zaskoczył!
Wiem, że jest to produkt, który kupię ponownie.

Cena w zależności od sklepu zaczyna się od 50 zł. Jeśli wydaje się Wam zbyt duża to warto rozejrzeć się za tym produktem na promocjach np w Rossmanie. Niedawno można go było kupić o połowę taniej.


Jeszcze kilka słów od producenta oraz zdjęcia moich oczu - dla porównania prawe oko pomalowałam maskarą Bourjois, lewe niepomalowane:

Innowacyjna miękka, elastomerowa szczoteczka pokrywa tuszem nawet najmniejsze rzęsy, które normalnie zobaczyłabyś tylko w 3x powiększającym lusterku. Szczoteczka tuszu Volume Reveal chwyta nawet najkrótsze włoski, dzięki czemu możesz zobaczyć jak faktycznie gęste są twoje rzęsy. Dodatkowo, szczoteczka posiada dwa rzędy włosków różnej długości, dzięki czemu dosięga i dopasowuje się idealnie do twoich rzęs i pokrywa je tuszem od nasady aż po same końce. 


Nie wierzysz, że maskara Volume Reveal jest taka skuteczna? Sprawdź efekty spoglądając w trzykrotnie powiększające lusterko znajdujące się na opakowaniu tuszu. To innowacyjne rozwiązanie pozwoli ci w każdej chwili skorzystać z maskary, wyraźnie dostrzec i dokładnie nałożyć tusz nawet na najkrótsze rzęsy.

Zniewalająca, czerń maskary Volume Reveal sprawi, że twoje spojrzenie stanie się zniewalające. Chcesz sprawdzić jak gęste są naprawdę twoje rzęsy? Zgłoś się do testu tuszu Bourjois Volume Reveal!

9 komentarzy:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger