5-cio lecie istnienia firmy Elfa Pharm - Fotorelacja z wydarzenia 15.10.2016 Kraków


Miniona sobota była cudownym dniem, który będę długo wspominać.
Przepiękna i ciepła pogoda, Kraków, błyszcząca w słońcu woda Wisły i wspaniały, niepowtarzalny event zorganizowany przez przedstawicieli firmy Elfa Pharm. W tym roku firma obchodzi 5-lecie swojego istnienia na rynku i z tej właśnie okazji przygotowano wspaniałe, pełne niespodzianek spotkanie dla blogerek.


Firmę Elfa Pharm znam z początków mojego blogowania. Wtedy to w ręce wpadły mi olejki do włosów Green Pharmacy. Przez te wszystkie lata firma wprowadziła na rynek kilka marek takich jak:
Vis Plantis, Green Pharmacy, Intensive Hair Therapy, O'Herbal, Dr Sante, Fresh Juice.
Ja znam wspomniany wyżej Green Pharmacy, poznaję się z Vis Plantis i Green Pharmacy.

Elfa Pharm założona została w 2011 roku w Krakowie przez Dorotę i Jarosława Topolskich, którzy swoją pasję i doświadczenie wielu lat działalności w branży kosmetycznej, przekuli w sukces tworzonych marek do pielęgnacji twarzy i ciała.
Sobotnie spotkanie było bardzo wyjątkowe przede wszystkim dlatego, że  uczestniczyła w nim Pani Dorota Topolska założycielka firmy Elfa Pharm.
Byłam już na kilku spotkaniach jednak na takim gdzie mogłyśmy przywitać się z założycielem to jeszcze nie byłam. Czuję się przez to bardzo wyjątkowo i mam wrażenie, że dzięki temu marka jest mi bliższa.
Pani Dorota Topolska zrobiła na mnie pozytywne wrażenie. Bardzo elegancka Pani, miła, uśmiechnięta i z poczuciem humoru. 


Poczucie humoru posiadają również przedstawicielki firmy pracujące w dziale marketingu. Świetnie się z nimi rozmawia, miło się słucha. Dziewczyny wiedzą o marce wszystko. Wiedzą o czym mówią przedstawiając nam linie i produkty Elfa Pharm.
Wszystko to stworzyło w moich oczach inny obraz firmy, wesoły, kolorowy, pachnący naturą, tworzony przez ludzi z pasją. Zazdroszczę takiej pracy w której zespół jest zespołem, a w tym przypadku widać, że tak jest!

Oprócz wykładu jaki zaserwowała nam Zuza zajmująca się marketingiem mogłyśmy posłuchać Pani Doroty, która również powiedziała nam dlaczego zainteresowała się światem blogosfery :)


Jedną z atrakcji tego spotkania był również wykład pięknej Pani trycholog, która opowiadała nam o właściwej pielęgnacji włosów i skóry głowy. Każda z nas mogła również skorzystać z usług Pani trycholog, która badała nam skórę głowy oraz włosy, a następnie dawała indywidualne wskazówki jaką pielęgnację należy wykonać.


Dziękuję Elfa Pharm za możliwość skorzystania z porad trychologa. Pewnie nie wpadłabym na to aby się kiedyś do takiego specjalisty wybrać, a wyszło, że mam spory problem. Ale o tym wspomnę w oddzielnym poście.


Firma zadbała również o to by nasze brzuszki nie zaczęły grać koncertu na spotkaniu. Wspaniały słono-słodki catering, pyszna kawa i herbatka smacznie umiliły nam czas.

Na sam koniec zorganizowano dla nas warsztaty florystyczne z plecenia wianków. Warsztaty zostały przeprowadzone przez dwie, przesympatyczne Panie reprezentujące firmę  Zielony Stół.


Ogrom kwiatów, ich zapachy, przesympatyczna atmosfera i dużo humoru - poczułam się jak w bajce. Jak za dawnych dziecięcych lat. Przyznam się Wam do czegoś to był mój pierwszy wianek jaki w życiu zrobiłam i jestem z niego szalenie dumna! Wisi sobie teraz w domu na honorowym miejscu i zasycha by mógł jeszcze przez długi czas przypominać mi o tej wspaniałej sobocie spędzonej w towarzystwie Elfa Pharm.Zdjęcia, które widzicie w mojej relacji zostały wykonane przez Pana fotografa będącego z nami na spotkaniu. Są przepiękne, klimatyczne, w całości oddają atmosferę tego wydarzenia.
A samo spotkanie odbyło się w nietuzinkowym miejscu bo na jednej z krakowskich Barek na Wiśle.
Cudowne miejsce, zapada w pamięć.


Na spotkaniu rozdano nam również upominki. Do domu przywiozłam kosmetyki Vis Plantis, Green Pharmacy i O'Herbal. Obserwujcie mój Instagram tam na bieżąco będę pokazywać Wam moje sobotnie skarby.Serdecznie dziękuję przedstawicielom Elfa Pharm, że mogłam razem z Wami świętować 5-lecie firmy. Dziękuję za możliwość skorzystania z wszystkich wspaniałości oraz za prezenty!
Jestem pod wrażeniem tego spotkania.
Zostanie w mojej pamięci na długie lata.
Sto lat Elfa Pharm!!!! 

6 komentarzy:

 1. widać, że to było niezwykłe spotkanie - piękne wianki!

  OdpowiedzUsuń
 2. Serdecznie dziękuję za miłe słowa i za udział w naszym skromnym spotkaniu.
  Do zobaczenia następnym razem❤️

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale super :D I jakie piękne wianuszki :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna relacja i piękne zdjęcia, widać że spotkanie było bardzo, ale to bardzo udane :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Widać, że spotkanie było bardzo udane :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne zdjęcia. Wyglądasz kwitnąco!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger