Good For U - Z tą marką możesz więcejPrzyznam Wam się do czegoś. Marzę o weekendzie w SPA! 
Tylko dla mnie.
Dwa dni spędzone bez męża, bez dzieci. Tylko ja, relaks, zabiegi, odpoczynek.
Tego mi trzeba do zregenerowania sił po ciąży, porodzie i po okresie największych wyrzeczeń na rzecz najmłodszej członkini naszej rodziny.
Potrzebuję teraz czasu dla siebie, pragnę się rozpieszczać i czerpać z tego ogromną przyjemność i satysfakcję. Należy mi się tak jak każdej z Was.
Przecież musimy siebie rozpieszczać - bo jak nie my to kto?
Marzę o tym i nagle bańka pryska! Przecież w tym momencie mnie nie stać na pobyt w spa! 
Mam inne ważniejsze wydatki. 
Dzieci, remont, zmiana samochodu przecież to wszystko kosztuje, a pobyt w spa - nie czarujmy się - nie należy do najtańszych!
Nic bardziej mylnego!

Okazuje się, że wizyta w SPA jak i w salonie piękności mogą być nawet o połowę tańsze dzięki najnowszemu pomysłowi wprowadzonemu na nasz polski rynek!
Pomysłem są karty rabatowe oferujące rabaty na usługi wellnes & beauty. 
Brzmi nieźle prawda?
Ta zniżkowa karta jest premierową kartą marki GOOD FOR U. Sukcesywnie marka będzie wprowadzać nowe karty dedykowane innym segmentom usług.
Dzięki tej karcie można zyskać rabaty 15%, 30% a nawet 50% na przeróżne usługi takie jak: oferta spa, zabiegi upiększająco-pielęgnacyjne, masaże, zabiegi z zakresu medycyny estetycznej (m.in. laseroterapia, karboksyterapia, mezoterapia).
Wszystkie zabiegi wykonane są przez profesjonalistów, którzy oferują wysoką jakość swoich usług.


Kartę można zamówić na stronie www.GoodForU.pl 
Obecnie posiadacze karty mogą korzystać z zabiegów oferowanych przez salony na terenie Warszawy, niebawem oferta będzie dostępna w innych miastach Polski.
Karty rabatowe GOOD FOR U  dostępne są w dwóch wariantach czyli karta plastikowa oraz karta wirtualna dostępna w aplikacji na smartphon i tablet.
Roczną kartę GOOD FOR U w opcji wirtualnej można nabyć w cenie promocyjnej już za 99 złotych, zaś kartę plastikową za 129 złotych Koszt zakupu nie jest niski jednak biorąc pod uwagę wysokość oferowanych rabatów, koszt zakupu karty szybko się zwraca. Nie obowiązują też żadne limity - każdą zniżkę można wykorzystać bez ograniczeń, co stanowi znaczną przewagę w porównaniu z kuponami papierowymi czy zakupami grupowymi.
Nie ukrywam, że oferta o której Wam napisałam jest bardzo atrakcyjna. Niedaleko mojego miejsca zamieszkania mam olbrzymi ośrodek Spa, z którego oferty wreszcie będę mogła skorzystać bez wyrzutów sumienia, że za dużo w tym miesiącu wydałam na swoje "widzi mi się".
Już nie mogę się doczekać kiedy oferta wejdzie na rynek Krakowa i okolic.
A Wy jesteście zainteresowani tego typu ofertą i kartami rabatowymi na usługi wellness & beauty?
Warto zajrzeć na ich stronę by dowiedzieć się więcej o ofercie. 
Fanpage GOOD FOR U oraz strona internetowa TUTAJ

3 komentarze:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger