Mama Coffe - Smaczna kawa dla każdej mamy

Dziś chcę Wam pokazać produkt, który powinna poznać każda z Was.
Niezależnie czy jesteś już mamą, czy planujesz ciążę bądź spodziewasz się dziecka spokojnie możesz wypróbować ten produkt!

Na początek poczytajcie co pisze o tej kawie producent:

DZIAŁANIE I WŁAŚCIWOŚCI

Mama Coffee jest suplementem diety w formie rozpuszczalnej, naturalnej kawy zbożowej z jęczmienia. Mama Coffee przeznaczona jest dla kobiet planujących ciążę, będących w ciąży oraz dla matek karmiących piersią. Zawiera kwas foliowy oraz kompleks witamin.
Kwas foliowy przyczynia się do wzrostu tkanek matczynych w czasie ciąży oraz wspomaga prawidłową produkcję krwi. Wraz z witaminą C i B6 wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego, a wspólnie z witaminą B12 bierze udział w procesie podziału komórek. Kwas foliowy, witaminy B2, B6, B12 oraz niacyna przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.
Wiele smakoszek kawy z żalem rozstaje się podczas ciąży i karmienia piersią z przyjemnością picia kawy. Mama Coffee rozwiązuje tę trudność – oprócz świetnego smaku uzupełnia dietę w składniki ważne dla organizmu matki i dziecka.

Mama Coffee dostępna jest w trzech smakach: naturalnej kawy, waniliowym i toffi.

SKŁAD I OPAKOWANIE

Kawa zbożowa ( jęczmienna) , premiks witaminowy (nośnik – maltodekstryna, kwas L-askorbinowy, amid kwasu nikotynowego, octan DL-alfa-tokoferylu, D-pantotenian wapnia, ryboflawina, chlorowodorek pirydoksyny, monoazotan tiaminy, kwas pteroilomonoglutaminowy, D-biotyna, cyjanokobalamina), aromat.
Kartonik 120 g
Kawa Mama Coffe jest kawą rozpuszczalną. W smaku jest wyrazista, dość mocna z delikatną nutką toffi. Nie jestem "amatorem" kawy, nie znam się na odmianach. Źle się czuje po wypiciu kawy. Jednak tej kawy byłam ciekawa czy tak samo na mnie zadziała? Bardzo lubię zapach kawy i jej smak np w cieście, deserach, dlatego też ubolewam nad tym że nie mogę jej pić. Po kawie Mama Coffe nie zauważyłam u siebie żadnych "skutków ubocznych" podobnych do tych jakie miewam po wypiciu zwyczajnej kawy.
Fajnie, że jest wybór smaku kawy. Ja poznałam te o smaku toffi. Ale chętnie wypróbuje wanilię i naturalny smak.


Kawa Mama Coffe jest kawą rozpuszczaną. W smaku jest wyrazista, dość mocna z delikatną nutką toffi. Nie jestem "amatorem" kawy, nie znam się na odmianach. Źle się czuje po wypiciu kawy. Jednak tej kawy byłam ciekawa czy tak samo na mnie zadziała? Bardzo lubię zapach kawy i jej smak np w cieście, deserach, dlatego też ubolewam nad tym że nie mogę jej pić. Po kawie Mama Coffe nie zauważyłam u siebie żadnych "skutków ubocznych" podobnych do tych jakie miewam po wypiciu zwyczajnej kawy.
Fajnie, że jest wybór smaku kawy. Ja poznałam te o smaku toffi. Ale chętnie wypróbuje wanilię i naturalny smak.6 komentarzy:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger