OMIA LABORATOIRES JEDWABISTY PŁYN DO KĄPIELI NA BAZIE OLEJKU MIGDAŁOWEGO 400MLNa stronie WWW.OMIALAB.PL piszą:

Formuła:
Delikatna dla skóry formuła bez SLES (siarczanu sodowego eteru laurylowego) charakteryzująca ten produkt, pozwala na codzienne jego stosowanie i zapewnia maksymalną dermo-kompatybilność i codzienne nawilżenie. Użyte substancje powierzchniowo czynne są delikatne i mają naturalne pochodzenie tak samo, jak wszystkie zastosowane składniki. Produkt nie zawiera parabenów (paraben free), politenków etylenu i syntetycznych barwników.
Typ skóry:
Ten Płyn do kąpieli jest szczególnie polecany osobom o skórze suchej, zmęczonej, która ma skłonność do utraty elastyczności.
Działanie:
Olejek migdałowy zastosowany w tym produkcie pochodzi wyłącznie z certyfikowanych upraw ekologicznych i jest uzyskiwany w procesie tłoczenia na zimno bez użycia chemicznych rozpuszczalników. Sprawia on, że ten preparat posiada silne właściwości zmiękczające i nawilżające.
Rezultaty:
Idealny, by przywrócić skórze odpowiedni poziom nawilżenia, blask i elastyczność.
Pojemność:
400 ml.

Są produkty kosmetyczne, których od pierwszego razu się nie lubi, te do których trzeba się przekonać oraz takie które kocha się od pierwszego użycia. Te ostatnie jak się pokocha to tak do ostatniej kropli. Nie nudzą się, nie idą w odstawkę tylko mysli się o nich i często do nich wraca.
Tak też jest w przypadku tego produktu od OMIA.
Taki niepozorny, delikatny płyn do kąpieli. Przezroczysty, zamknięty również w bezbarwnej butelce, a jednak ta jego bezbarwność ma swój urok. Skromnością przyciąga wzrok, a zapach pozostaje na długo w pamięci. Mój kremowy płyn do kąpieli pachnie bardzo naturalnie. Pachnie migdałem! Cudownym, pachnącym naturalnym migdałem. Podczas mycia nie zmienia swojego zapachu. Na skórze jeszcze przez jakiś czas czuć zapach tego płynu. Uwielbiam z nim spędzać te chwilę pod prysznicem.
Według mnie jest fantastyczny. Nie wysusza, skutecznie oczyszcza skórę, ma piękny zapach, jest bardzo wydajny. Polubiliśmy się! Jeszcze mam 1/3 butelki ale już wiem, że za jakiś czas wrócę do niego ponownie.

Produkt możecie zobaczyć TUTAJ12 komentarzy:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger