Karafka Dafi

Moi kochani ostatnio mam fazę chwalenia się moimi cacuszkami. Otrzymałam je na spotkaniu podkrakowskich mam blogerek, które odbyło się początkiem czerwca.
Na tym spotkaniu jednym z partnerów była marka Dafi - producent dzbanków filtrujących wodę i jak się okazuje nie tylko!
Z racji, że dzbanek do wody od firmy Dafi już od długiego czasu mieszka sobie u mnie w domu, do kompletu tym razem dostałam karafkę.
Jest to moja pierwsza karafka. Przyznam, że od dłuższego czasu o niej marzyłam. Było to zauroczenie od pierwszego zobaczenia. Teraz dane mi jest cieszyć się nią każdego dnia.

Karafka wykonana jest z wysokiej jakości szkła. Posiada ona praktyczną zatyczkę wyposażoną w gumę dzięki której bez problemu można ją zamknąć. Dzięki szczelnej zatyczce/przykrywce kurz czy owady nie dostaną się do środka karafki gdy już napełnimy ją ulubionym napojem.
Taka karafka to fantastyczny produkt na lato.
Mogę przyrządzić w niej swój ulubiony napój, herbatkę dla dziecka czy wlać czystą wodę np przefiltrowaną w dzbanku Dafi, zamknąć i pić kiedy tylko mam na to ochotę ochotę!
Karafka świetnie się prezentuje. Jest to produkt, który ma ciekawy design i można go postawić na stole np podczas przyjęcia. Na pewno zwróci na siebie uwagę gości.
Produkt kosztuje około 40 zł a nabyć możecie go TUTAJ 12 komentarzy:

 1. Mam dzbanek z tej firmy i dobrze się sprawdza. Może skuszę się i na taką karafkę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Firmę Dafi znam , gości u mnie w domu :D Karafki jeszcze nie mam, ale bardzo mi się podoba. Lubię takie rzeczy :P

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też dostałam najpierw dzbanek,a jak zobaczyłam,że są jeszcze karafki to również zakochałam się od pierwszego wejrzenia <3
  Swoją karafkę mam już prawie rok,nie wyobrażam sobie bez niej życia!!! Przygotowuje w niej herbatki,kompoty, wody z sokiem z owoców itp.
  Zawsze jak mamy jakąs uroczystość to karafka stoi dumnie na stole,każdy ją ogląda i w ogóle-super dodatek do mieszkania i bardzo praktyczny,jeszcze nie raz się przekonasz jakie to cacko! <3

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie wiedziałam, że mają karafki! To się nazywa odkrycie!

  OdpowiedzUsuń
 5. prezentuje się ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. fajna karafka, lubię produkty dafi

  OdpowiedzUsuń
 7. chciałabym taką karafkę :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Na tym spotkaniu to dostałaś? http://superdzieciaczki.blogspot.com/2014/07/o-ignorancji-i-braku-profesjonalizmu.html Jeśli tak, to popisałyście się, nie ma co.

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo eleganckie naczynie :) Moim marzeniem zawsze była karafka z grawerem. Podawałabym w niej wino w trakcie spotkań towarzyskich.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger