Świeca ze sklepu Aromatyczne Świece o zapachu OCEAN MISTNa spotkaniu podkrakowskich blogujących mam otrzymałam świecę zapachową OCEAN MIST od  sklepu Aromatyczne Świece


Na stronie sklepu piszą o tej świecy:

Czyste tchnienie oceanu przeniesie Cię w nieznany świat, gdzie bezmiar wód łączy się z błękitem nieba aż po zamglony horyzont. Ożywcza energia oceanu, odrobina słońca i świeże powietrze przepełnione ozonem obezwładni Cię i oczaruje. Zapewni doskonały relaks, pozostawiając na długo uczucie odprężenia. Zapach tej aromatycznej świecy znakomicie odświeży każde wnętrze. 

Wielkość: 14 cm/510 g
Czas spalania: 140 godzin 
Cena: 59,90 zl
 Powiem Wam, że to pierwsza taka świeca u mnie w domu. Oczywiście mam kilka świec, mniejszych i większych ale takiej dużej, zamykanej i tak wydajnej jeszcze nie miałam.
Świeca jest piękna! Zachwyca wyglądem. Jej szklane opakowanie jest piękną ozdobą, lazurowy wosk z zatopionymi w środku muszelkami wygląda uroczo i nietuzinkowo.
Świeca OCEAN MIST to cudowny i niespotkany przedmiot, w którym się zakochałam.
Byłam ciekawa jak pachnie... Po zapaleniu uniósł się w mieszkaniu piękny zapach, kremowy, delikatny, który wypełnia wszystkie pomieszczenia.
Świeca jest bardzo wydajna. Czas palenia wynosi 140 godzin. Jest to świeca z wosku sojowego.
Palę ją zawsze aby poprawić sobie humor, aby wypełnić dom pięknym aromatem. Jest cudowna! Bardzo ją polubiłam! 
Jeśli lubicie takie przedmioty, niespotkane i piękne to zapraszam Was do sklepu gdzie możecie nabyć takie świece TUTAJ

12 komentarzy:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger