Środek do czyszczenia kuchni o zapachu cytrusowym CaliClean

Dzisiaj robimy odskocznię od produktów kosmetycznych i wyruszamy na podbój kuchni! Naszym sprzymierzeńcem w walce o porządek jest CaliClean
Produkt jaki dziś Wam prezentuje pochodzi ze sklepu http://www.algi24.com.pl/index.php


Środek do czyszczenia kuchni  o zapachu cytrusowym – 946 ml

Środowisko, nasz organizm, a także nasz dom wymagają ciągłego oczyszczania i odświeżania. Jeśli już zdążyłeś zapewnić sobie najlepsze warunki dla zdrowia Twojego organizmu z pomocą składników aktywnych suplementów diety CaliVita®, teraz masz możliwość przemienić swój dom nie do poznania dzięki naszym nowym, przyjaznym środowisku środkom czystości.
CaliClean Natural Kitchen Cleaner Citrus (946 ml) - środek czyszczący o zapachu cytrusowym jest przeznaczony do pielęgnacji powierzchni kuchennych. Usuwa tłuszcz, zabrudzenia, przypalone jedzenie, odciski palców. Może być użyty do mycia blatów kuchennych, okapów, sprzętów kuchennych, płyt grzejnych, mikrofali.
 Dlaczego produkty CaliClean są lepsze i przyjazne środowisku?
● zostały wyprodukowane z substancji w 100% biodegradowalnych;
● zawierają substancje powierzchniowo-czynne pochodzenia roślinnego;
● nie zawierają fosforanów i dioksyn;
● nie są produkowane z surowców petrochemicznych;
● nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego;
● nie były testowane na zwierzętach;
● opakowanie jest wykonane z materiałów podlegających recyklingowi;
● zastosowane w produktach naturalne substancje zapachowe są zgodne ze standardami IFRA (Międzynarodowe Stowarzyszenie Producentów Substancji Zapachowych);
● składniki produktu zostały zatwierdzone przez US EPA – Agencję Ochrony Środowiska w USA.
Składniki: Aqua, niejonowe środki powierzchniowo czynne (Glucopon® 425 N - Decyl glucoside) – 5% lub więcej, ale nie mniej niż 15%, Corn Alcohol, Propylene Glycol, Citric Acid, Sodium Carbonate, Sodium Hydroxide, kompozycja zapachowa (Limonene) - IFRA Citrus fragrance, barwniki (CI 19140, CI 45430, CI 16035).
Sposób użycia: Spryskać zabrudzoną powierzchnię i wytrzeć papierowym ręcznikiem lub ścierką. Powtórzyć czynność na silnie zabrudzonych powierzchniach. Jeśli nie jesteś pewny odnośnie materiału czyszczonej powierzchni przed użyciem środka wypróbuj go na mało widocznej powierzchni. Nie używaj środków na drewniane i lakierowane powierzchnie.
Przed czyszczeniem wyłącz z sieci urządzenia elektryczne.

 ŚRODKI OSTROŻNOŚCI:
Przed użyciem produktu, przeczytaj dokładnie etykietę. 
Pomimo że produkty są przyjazne środowisku to jednak w przypadku bezpośredniego kontaktu z oczami czy jamą ustną mogą spowodować podrażnienia.
Chronić przed dziećmi. Unikać zanieczyszczenia oczu.

Pierwsza pomoc:
Podrażnienie oczu: zanieczyszczone oczy przemyć natychmiast dużą ilością wody (płucz oczy wodą przez 15 minut) i zasięgnąć porady lekarza.
Połknięcie: W razie połknięcia nie wywoływać wymiotów (wypić szklankę wody): niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza i pokazać opakowanie lub etykietę.
W przypadku awarii lub jeżeli źle się poczujesz, niezwłocznie zasięgnij porady lekarza - jeżeli to możliwe, pokaż etykietę.
Nie wdychać rozpylonej cieczy. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.

Prezentacja produktów: Pojemność: 946 ml
Cena: 39,00 zł


O tym, że w kuchni musi panować porządek każdy dobrze wie. Ja w kuchni posiadam kilku pomocników, którzy codziennie przyczyniają się do tego aby moja rodzina była zdrowa i chronią nas przed namnażaniem się drobnoustrojów.

Już jakiś czas temu do grona kuchennych dbaluszków o porządek dołączył CaliClean. Jest to środek do czyszczenia powierzchni o zapachu cytrusów. Szczerze mówiąc nie czuję owego zapachu, a wwąchiwać się w niego nie będę, ale nie przeszkadza mi to. Wiem, że nie jest już w tym momencie nafaszerowany zbędną chemią i ulatniającymi się drażniąceymi nos oparami.

Środek ten zwrócił na siebie moją uwagę ze względu na swoją całkowitą biodegradowalność. Jest to produkt posiadający substancje powierzchniowo czynne pochodzenia roślinnego. Opakowanie wyprodukowane z materiałów całkowicie podlegającym recyklingowi.
Pomyślałam, że pewnie jego skuteczność pozostawia wiele do życzenia i powiem Wam, że się pomyliłam!
Czyszczę nim różne powierzchnie. Blaty kuchenne, ceratkę na stole w kuchni, zlew, kuchenkę, na której zostają zaschnięte resztki jedzenia, zupy, wody. Przyznam, że czyściłam nim kilkudniowy brud na kuchence po wylaniu wody z gotujących się ziemniaków. Wszystko zaschło i było trudne do usunięcia gąbką z płynem do garnków. Spryskałam cała płytę CaliClean i po chwili przetarłam kuchennym papierowym ręcznikiem. Brud  i zaschnięte plamy schodzą w mgnieniu oka! Teraz jak zdarza mi się taka sytuacja na kuchence sięgam od razu po ten środek! Radzi sobie doskonale! Jest najskuteczniejszym środkiem jaki miałam do czyszczenia kuchenki gazowo-elektrycznej, a przy tym nie uszkadza płyty, nie rysuje podczas tarcia gdyż jest płynny. CaliClean rozpuszcza zaschnięty brud i osad.
Dla mnie CaliClean to numer jeden! Przy swojej skuteczności jest również bardzo wydajny.

Zainteresowanych odsyłam na stronę dystrybutora  http://www.algi24.com.pl/index.php


14 komentarzy:

 1. Dla mnie to nowość:) Bardzo lubię cytrusowe czyszczoszki:) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. O dla mnie też to nowość :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow :) O naturalnych środkach czystości wiem bardzo niewiele, ale ten produkt bardzo mnie zaciekawił dzięki Twojej recenzji :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Algi14 znam ten sklep od strony suplementów diety, aż mnie zdziwko złapało, że teraz można dostać u nich takie preparaty :)

  OdpowiedzUsuń
 5. świetnie, trzeba wypróbować :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo lubię taki zapach przy sprzątaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mój dom musi być bardzo czysty, więc na pewno przetestuję sobie środek, o którym piszesz. Mam nadzieję, że kuchnia będzie lśniła, ponieważ bardzo denerwuje mnie to, co się w ciągu tygodnia w niej zbiera. Samo gotowanie robi wiele zabrudzeń w kuchni.

  OdpowiedzUsuń
 8. No bardzo interesujący produkt! Koniecznie muszę sobie sprawdzić, w jaki sposób działa, aby zacząć używać go w swoim domu. Może znajdzie się coś, co dokładnie doczyści moją kuchnię, bo już czasami naprawdę nie mam siły codziennie robić tam dokładnych porządków.

  OdpowiedzUsuń
 9. Fajna i interesująca recenzja. Chociaż trzeba wziąć też pod uwagę, że tego typu środki nie zawsze działają ;/

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger