Książka: Zmysłowe Ciało, Odkrywanie walorów kobiecości od FEMI

Zapraszam Was na recenzję książki, która wiele zmieniła w moim pojęciu dotyczącym pielęgnacji.

Zmysłowe Ciało, Odkrywanie walorów kobiecości
Jeśli jesteś kobietą nieustannie poszukującą dróg do ideałów, dążysz do harmonii i kultywujesz barwny, aktywny lecz rozsądny i zdrowy styl życia, otrzymałaś właśnie książkę, pt. ZMYSŁOWE CIAŁO, zawierającą porady, które mogą Ciebie zainteresować.
Autorki tej książki, Hanna Łopuchow (Laboratorium Femi) i Monika Jucewicz, dzieląc się z Tobą własnym, bogatym doświadczeniem, pomogą Ci odkryć czar Twojej kobiecości i traktować ją jak skarbiec nigdy niewyczerpanych, naturalnych przyjemności.


Dowiesz się, jak pielęgnować swoje ciało i utrzymywać  piękno swego ducha w stałej, dobrej kondycji, pomimo wielu kryzysów. Ta książka doda Ci także sił w drodze do zawodowych sukcesów.
Nauczysz się tworzyć swój własny, dobroczynny mikroklimat, chroniący Cię przed sezonowymi dolegliwościami i chorobami. Dzieląc się tą nauką z najbliższymi, będziesz mogła  zbudować pachnący szczęściem dom. Mamy nadzieję, że nasza książka, obudzi Twój wielki potencjał kobiecości i wyzwoli Twoją naturalną moc kreowania własnego stylu szczęścia, w harmonii z otoczeniem. 

Z pewnością tego jesteś warta!


Cena: 29 zł


Każda z nas otrzymała egzemplarz z własnoręcznie napisaną dedykacją od autorki.

Z racji mojej miłości jaką obdarzyłam produkty od FEMI, które miałam przyjemność poznać, wąchać, stosować, upajać moją skórę  ich dobroczynnym składem oraz pieszcząc moje zmysły ich zapachem bardzo ucieszyłam się że będę mogła poznać i przeczytać książkę napisaną przez założycielkę marki FEMI - Panią Hanię oraz Panią Monikę. 

Ciekawe uczucie towarzyszyło mi myśląc o książce "Zmysłowe ciało" pewnie dlatego, że została napisana przez zalożycielkę  jednych z moich ulubionych i skutecznych produktów do pielęgnacji ciała.
Dzięki uprzejmości Pani Hani - książki "Zmysłowe ciało" otrzymałyśmy na spotkaniu PodKrakowskich blogerek w czerwcu. 

Z zapartym tchem przeczytałam książkę od deski do deski. 

Autorki podzieliły książkę na pięć rozdziałów.
1.Zmysłowe ciało
W tym rozdziale dowiadujemy się czym jest ciało. Poznajemy walory dojrzałej kobiecości oraz odkrywamy subtelne zmysły i wykwintne ciało.

2.Aromaterapia współcześnie
W kolejnym rozdziale dowiadujemy się jaki wpływ na nas ma aromaterapia.  Jak poradzić sobie z niszczącym nas stresem, jak dzięki aromaterapii pomóc sobie podczas odchudzania oraz czym możemy rozpieszczać swoje zmysły w najpiękniejszym okresie naszego życia jakim jest macierzyństwo.

3.Zmysłowe ciało o każdej porze roku
Do tego rozdziału niedawno sięgnęłam ponownie by przypomnieć sobie jakie olejki mogę stosować podczas chłodniejszych dni aby pozbyć się wirusów, oczyścić powietrze oraz rozgrzać ciało gdy za oknem nie dopisuje nam aura.

4.Prawdziwa natura w kosmetyku
Z tego rozdziału dowiedziałam się jaka siła drzemie w produktach naturalnych do pielęgnacji ciała. Kosmetyki naturalne działają nie tylko na nasze ciało ale na wiele innych aspektów naszego życia.  Kosmetyki naturalne np oleje zbliżone są swym składem do substancji jakie wydziela nasze ciało dlatego też doskonale nadają się do pielęgnacji naszej skóry.

5.Ekoelegancja - pachnący dom
Z ostatniego rozdziału polecam wam podrozdział o pielęgnacji ciała w rytmie księżyca oraz kuszeniu za pomocą afrodyzjaków.
Tutaj dowiecie się również jak pachnie szczęśliwy dom, poznacie kilka ciekawych przepisów na potrawy poprawiające nastrój.

Książka "Zmysłowe ciało" otwarła przede mną drzwi do nowego spojrzenia na pielęgnację ciała i zmysłów. Uświadomiła mi bardzo wiele, i również wiele wyjaśniła.
Do tej pory żyłam w przekonaniu, że prawidłowo pielęgnuję moje ciało. Przekonana o wiarygodności koncernów kosmetycznych korzystałam z "dobrodziejstw" jakie oferują nie myśląc o tym, że to co naturalne było, jest i będzie dla mnie najlepsze i najzdrowsze.

Kobiety sięgnijcie po tę książkę! Zwróćcie uwagę na to o czym mówią autorki, co nam chcą przekazać. Wiem, że ta książka zmieni wasze spojrzenie na różne sprawy tak jak to się stało w moim przypadku. "Zmysłowe Ciało, Odkrywanie walorów kobiecości" od FEMI wnosi przełom w pielęgnacji ciała i zmysłów w tym zwariowanym, zabieganym świecie, skłania nas ku naturze i zwraca uwagę na piękno i zdrowie. Polecam!


8 komentarzy:

 1. Książka z dedykacją *_*
  Zazdraszczam :D

  OdpowiedzUsuń
 2. To pewnie bardzo miłe uczucie posiadać taką książkę z dedykacją :)

  OdpowiedzUsuń
 3. świetna jest ta książka,jak potrzebuje jakiejś informacji,to chętnie do niej zaglądam :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chętnie przeczytałabym taką książkę pełną zmysłowości:) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawa propozycja. Czasem kobiety latami odkrywają swoją zmysłowość, więc każda wskazówka jest przydatna.

  OdpowiedzUsuń
 6. Książka wydaję się być bardzo ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger