Słodycze od Fabryki Cukierków Pszczółka

Dziś pokażę Wam jaką pyszną przesyłkę otrzymałam jakiś czas temu od Fabryki Cukierków Pszczółka.
Była to paczka pełna słodyczy, przeróżnych. Cukierki oraz bakalie w czekoladzie - nowości firmy.


Na samym początku muszę powiedzieć, że bardzo spodobało mi się to w jaki sposób została przygotowana dla mnie paczka ze słodyczami. Paczki z cukierkami ułożone były równo, do paczki załączono list zwinięty w rulon oraz płytę. Całość zapakowano w folię i przewiązano czerwoną kokardą z bilecikiem, na którym pisało Wyprodukowane z pasją....
Tutaj należy się ukłon dla osoby zajmującej się PR tej firmy. Lubię takie przesyłki. Czuję się wtedy wyjątkowo. Firma pomyślała właśnie o mnie... Strasznie to miłe i przyznam, że mnie tym przekupili...


No dobrze to teraz może coś opowiem Wam o samych słodyczach. Jogusie i rodzynki w czekoladzie zabrałam na wycieczkę w góry coby mi podróż umiliły.


Jogusie

Przepyszne cukierki łączące intensywny aromat świeżych owoców z jogurtowym nadzieniem. Można delektować się smakiem pachnącej poziomki, słodkiej maliny, kwaśnej cytryny, lub soczystej brzoskwini. Każdy ze smaków bajecznie rozpływa się w ustach!

Te cukierki są bardzo smaczne. Widząc je pierwszy raz pomyślałam, że będą miały mleczno mdły smak... Jakoś nie przepadałam za jagurtowymi cukierkami ze względu na ten dziwny smak. W tym przypadku się myliłam. Jogusie są smaczne, owocowe i mają dość miękkie nadzienie. Z łatwością można je rozgryźć. Przypadły do gustu mojemu synkowi. Są miękkie dlatego też nie mam obaw  przed tym aby dać Jogusia mojemu 2-letniemu synkowi.
Wiem, że jeszcze nie raz po nie sięgnę.


Choco raisins
Rodzynki w Czekoladzie od Fabryki Cukierków Pszczółka.Choco Nuts

„Pszczółka” produkuje nie tylko cukierki. Na sklepowe półki trafiły właśnie „Choco Nuts”, czyli orzechy laskowe oblewane mleczną czekoladą.
Choco Cranberries

Żurawina w Czekoladzie to kolejna propozycja Bakali oblewanych czekoladą. Po udanym debiucie Choco Nuts- Orzechów oblewanych mleczną czekoladą postanowiliśmy rozszerzyć rodzinę "Choco" o kolejne produktyTutaj cała seria smakołyków jakie ja lubię najbardziej czyli bakalie w czekoladzie. Orzeszki laskowe, żurawina i rodzynki - niebo w gębie! Najbardziej smakowały nam żurawina i rodzynki. Orzechy są słodkie i nie da się ich dużo zjeść. Sam orzeszek obtoczony jest w nadzieniu, a następnie oblany czekoladą. To nadzienie jest moim zdaniem zbyt słodkie.
Co mnie zaskoczyło? Wielkość żurawiny i rodzynek! To są olbrzymy! Nie spotkałam jeszcze nigdy tak dużych tego typu słodyczy. 
Czy wrócę do czekoladowych smakowitości od Fabryki Cukierków Pszczółka? Z pewnością tak! Gdy tylko spotkam je w sklepie to kupię i to nie raz! Żurawinę i rodzynki posmakował sobie również mój synek.

W przesyłce od Fabryki Cukierków Pszczółka były jeszcze trzy paczki cukierków: Miętowe Lubelskie z czekoladą, Musss - musujące cukierki owocowe oraz Czekoladowa mieszanka imieninowa....
Na razie schowałam je do szafki głęboko. Ale ile tam pomieszkają to nie wiem...:) 
18 komentarzy:

 1. Jogusie nie wiedziec dlaczego ZAWSZE mnie od stresowują ; p

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie dręcz mnie - odchudzam się!

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam słodycze :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zobaczyłam czekoladowe kulki z orzechowym sercem i przepadłam :)

  li_lia
  http://lilia.celes.ayz.pl/blog/

  OdpowiedzUsuń
 5. Zazdraszczam takiej smacznej przesyłki :) Te jogurtowe gdzieś u nas widziałam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam orzeszki w czekoladzie :)

  OdpowiedzUsuń
 7. No nie, post o cukierkach i czekoladkach... jesteś bezlitosna ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. ale pyszności,uwielbiam orzechy laskowe w czekoladzie.Pycha!

  OdpowiedzUsuń
 9. Wszystko wygląda niezwykle smakowicie i każdy lubi, kiedy jego prezent jest pięknie zapakowany :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Szkoda, ze Jogusiów już chyba nie produkują w moim mieście na Pomorzu ich od wieków nie widziałam. To najlepsze cukierki na świecie.

  OdpowiedzUsuń
 11. nutsy są świetne! Idealna czekolada mleczna ;)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger