Pachnąca Szafa Dyfuzery zapachowe - opinia

Czy używaliście kiedyś dyfuzerów od Pachnącej Szafy? Jeśli nie to zapraszam na zapoznanie się z moją opinią. Jeśli natomiast używaliście to również zapraszam do porównania naszych opinii:)
Otrzymałam 3 dyfuzery...

Piszą:
Przejdź przez bramę i poczuj nieskazitelną woń czerwonych róż. Jesteś na królewskim dworze. Spaceruj do woli, poznając największe tajemnice najpiękniejszych kwiatów. Połóż się wygodnie i oddaj chwili... Niech trwa wiecznie.Chwila zapomnienia.
Sposób użycia:
Otwórz flakonik i włóż patyczki do środka. Gdy nasiąkną, w naturalny sposób zaczną uwalniać zapach esencji. Ciesz się zapachem przez wiele tygodni.

Pojemność: 50ml
Cena: 20 zł


Moja opinia:

Plusy:
- ciekawy, dekoracyjny wygląd,
- powolne uwalnianie zapachu dzięki patyczkom,
- bardzo wydajny,
- przyjemny, intensywny zapach,
- zapach długo się utrzymuje,
- idealny do bardzo dużych mieszkań lub domów

Wady:
- Dyfuzor zapach czarna porzeczka - po kilku minutach od otwarcia zapach rozszedł się po całym mieszkaniu, po zamknięciu flakonika zapach utrzymywał się jeszcze kilka dni, jak dla mnie za bardzo intensywny, idealny do bardzo dużych mieszkań lub domów.Zapraszam Was na profil Pachnącej Szafy na FB =>TUTAJ

Oraz na ich stronę internetową =>TUTAJ

4 komentarze:

  1. nigdy nie miałam a lubię takie pachnące gadżety :)

    OdpowiedzUsuń
  2. miałam 2 dyfuzory z pachnącej szafy jeden orchidea z dziką jagodą i drzewo sandałowe z cynamonem i wogóle nie pachną kupiłam bo były tanie 8 zł szt i już ich nie kupie mam sprawdzone za to z air wick i bolsius wiem że są droższe ale warto .a panie głupoty wypisują bo darmo do testowania od firm dostają

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger