Bell Mineral Loose Powder - recenzja

Od drogerii internetowej INERMIS.PL otrzymałam Bell Mineral Loose Powder
Tego produktu postanowiłam nie używać gdyż wybierając go nie sądziłam, że jego odcień jest tak ciemny i strasznie złocisty. Zdecydowanie za ciemny dla mojej karnacji.


Producent pisze:

Mineral Loose Powder to propozycja dla kobiet preferujących promienny i jednolity makijaż, w naturalny sposób harmonizujący z ich karnacją. Sekret sypkiego pudru mineralnego marki Bell tkwi w unikalnej strukturze, którą tworzy mix składników mineralnych takich jak mika, tlenek cynku oraz perłowe pigmenty. To właśnie dzięki nim efekt jest lekki, komfortowy i bez efektu pudrowej maski!
Dobierając właściwy odcień pudru możesz wybierać spośród dwóch wariantów idealnie matujących i przedłużających trwałość makijażu oraz - tak uwielbianych przez kobiety - dwóch barw brązujących z dodatkiem złotych drobinek, które docenisz, gdy zmęczonej, szarej cerze zapragniesz dodać blasku, wymodelować twarz lub podkreślić opaleniznę.

Cena: 16zł
Pojemność: 10g


Moja opinia:
Niestety nie napiszę opinii na temat tego produktu ponieważ mam za jasną twarz i ciało abym mogła go używać. Na dłoni roztarłam trochę preparatu które gdzieś przypadkiem wysypało się pod zakrętkę jakąś szczelinką.


Zapraszam Was na stronę drogerii INERMIS.PL => TUTAJ

5 komentarzy:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger