Goldwell Rich Repair szampon i balsam od HandsomeMen - opinia

Od HandsomeMen otrzymałam kilka mini produktów do testów. Dziś przedstawię Wam opinię na temat szamponu i balsamu Goldwell Rich Repair.
Seria Rich Repair

Przeznaczenie
* Dla suchych, zniszczonych lub zmęczonych włosów

Zalety
* Widoczne - Zwiększony, zdrowy połysk
* Odczuwalne - Gładkie, jedwabiste włosy

Specjalność
* Zregenerowane i jedwabiste włosy już w 60 sekund!

Nowa linia pielęgnacyjna do włosów GOLDWELL dualsenses to hołd dla włosów- ta najnowsza seria GOLDWELL jest pierwszą, jak do tej pory, dzięki której możesz odczuć piękno włosów swoimi zmysłami. GOLDWELL dualsenses jest idealną serią dla osób, które oczekują od produktów do pielęgnacji włosów czegoś więcej – efekty są natychmiast odczuwalne i widoczne, a jednocześnie dopasowane do konkretnych potrzeb różnych typów włosów. W ten sposób GOLDWELL dualsenses jeszcze bardziej podkreśla kompetencję oraz profesjonalizm fryzjera, a jednocześnie umożliwia kontynuację indywidualnej pielęgnacji w domu.

Doskonała pielęgnacja o podwójnym sensie
Innowacyjna technologia Instant Microfluid zawarta w dualsenses gwarantuje szybkie i równomierne oddziaływanie na włos specjalnych składników, dzięki czemu efekt pielęgnacyjny jest natychmiastowy i można zobaczyć go oraz odczuć.

Maksymalna pielęgnacja przy minimalnym wysiłku
Produkty GOLDWELL dualsenses są nieskomplikowane i efektywne w użyciu. Dzięki krótkim czasom działania i szerokiej ofercie preparatów „bez spłukiwania”, GOLDWELL dualsenses zapewnia klientom salonów pielęgnację z maksymalnym komfortem.
Sześć jasno określonych segmentów pielęgnacyjnych z technologiami systemowymi, dopasowanymi do poszczególnych typów włosów, zapewnia natychmiast widoczne i odczuwalne spełnienie wszystkich życzeń pielęgnacyjnych.

Szampon Rich Repair
Opis produktu Natychmiast odczuwalna i widoczna pielęgnacja oraz efekt odbudowy dla włosów suchych, zniszczonych i wymagających szczególnej pielęgnacji - dzięki Repair System z proteinami pashiminowo-jedwabnymi połączonymi z Instant Microfluid Technology. Oczyszcza i pielęgnuje włosy - dla widocznie wzbogaconego , zdrowego połysku i uczucia wygładzonych, jedwabistych włosów.

Pojemność 250 ml.
Cena: 39 zł

Moja opinia:

- bardzo przyjemny, delikatny zapach mycie włosów może, więc być rodzajem aromaterapii,
- bardzo dobrze się pieni, ma fajną konsystencję i delikatną kremową barwą,
- włosy po zmyciu szamponu były bardzo gładkie i nie poplątane jak zazwyczaj przy użyciu innych szamponów,
******************************************************************


Balsam Rich Repair:
Natychmiast odczuwalna i widoczna pielęgnacja oraz efekt odbudowy dla włosów suchych, zniszczonych i wymagających szczególnej pielęgnacji - dzięki Repair System z proteinami pashiminowo-jedwabnymi połączonymi z Instant Microfluid Technology. Ultra szybka, intensywna pielęgnacja z efektem odbudowy. Już w 60 sekund włosy są odbudowane - dla widocznie wzbogaconego, zdrowego połysku i uczucia wygładzonych, jedwabistych włosów.

Pojemność: 200 ml
Cena: 46 zł

Moja ocena:
- zapach podobnie jak w przypadku szamponu, bardzo przyjemny,
- fajna konsystencja nie za gęsta nie za rzadka,
- na włosach pozostawia się ja tylko na 60 sekund, obawiałam się, że jest to za krótko, ale balsam bardzo szybko działa i ten czas jest wystarczający,
- po spłukaniu balsamu włosy były bardzo miękkie i przyjemne w dotyku,

Podsumowanie:
Podczas suszenia włosy bardzo dobrze się układały, nie plątały się. Kosmetyki nie obciążyły włosów przez co fryzurka była lekka a włosy bardzo ładnie się błyszczały. Wydaje mi się że włosy mocniejsze, a na pewno dzięki temu, iż są gładsze i nie plątają się, mniej ich tracę podczas suszenia. Miły, delikatny zapach utrzymuje się na nich przez długi czas.

Produkty testowałam w ramach akcji zorganizowanej na moim blogu Grudzień i Styczeń dla moich włosów.
Produkty pochodzą od HandsomeMen. Zapraszam na ich stronę =>TUTAJ


4 komentarze:

 1. nie znam tych kosmetyków, ale wygladaja ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. dobra firma więc zapewne są świetne

  OdpowiedzUsuń
 3. W ogóle nie wiem gdzie szukać tej linii. Dobrze, że się spisały.

  OdpowiedzUsuń
 4. Miałam oba i nie jestem zadowolona.
  Odżywka jako tako fajnie regenerowała włosy, ale szampon, miałam wrażenie, nawet ich nie mył...

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger