Pachnąca Szafa - Pachnące saszetki do szafy - opinia

Od pachnącej szafy otrzymałam saszetki zapachowe do szafy.
3 saszetki do szafy są o zapachach:
-Papaya Na Okrągło,
-Zakręcona Poziomka,
-Wirujące Mango


Piszą o sobie:

Marka "Pachnąca Szafa" to szeroki wachlarz zapachów do pomieszczeń oraz kompleksowa oferta produktów pozwalająca na wydobycie niesamowitych woni w każdym pomieszczeniu. Wanilia, róża, anti - tabac, lawenda, cytrusy, jaśmin, cyprys, cedr, melon, mieszanka orientu, bez, konwalia to tylko niektóre z zapachów znajdujących się w portfolio "Pachnącej Szafy".

Wśród naszych kompozycji i aromatów można znaleźć zarówno te, które uznawane są za najbardziej modne, współczesne, jak i klasyczne oraz odpowiednie do relaksacji i redukcji stresu. Nasze kreacje zapachowe są tworzone przez wiodące laboratoria z krajów Europy i świata: Francji, Anglii, Polski, Niemiec, USA czy Indii, a nad ich opracowywaniem czuwają światowi producenci perfum.Moja opinia:
Saszetki wyglądają bardzo przyjaźnie. Są okrągłe, kolorowe i bardzo ładnie pachną.
Moją ulubioną została poziomka. Saszetki służą po kilka tygodni. Z każdym dniem ich zapach się ulatnia. Jednak najdłużej trwa poziomka.
Saszetki mają pasek z klejem dzięki któremu z łatwością przykleimy saszetkę w tym miejscu gdzie nam najbardziej odpowiada. Nie odkleja się. Trzyma się do momentu kiedy sami ją zdejmiemy i postanowimy wymienić na nowa. Zdecydowanie w mojej szafie zrobiło się znacznie milej dzięki saszetkom. Nie lubię zapachu z szafy. Teraz jest on przyjemnie owocowy.

Zapraszam Was na profil Pachnącej Szafy na FB =>TUTAJ

Oraz na ich stronę internetową =>TUTAJ

9 komentarzy:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger