WISPOL - Drogeria z bogatym asortymentem nie tylko kosmetycznymDzień dobry!
Od ponad trzynastu lat prowadzę mojego bloga, który powstał dzięki mojemu hobby. Od dziecka uwielbiałam kosmetyki. Pamiętam jak będąc małą dziewczynką cieszyłam się z każdego kremu czy buteleczki z jakąś nowością kosmetyczną. Czułam się wtedy taka ważna, dojrzalsza.
Ta miłość do kosmetyków, do tych buteleczek i pudełeczek została mi do dnia dzisiejszego. I nawet będą c już dojrzałą  kobietą cieszę się z każdej nowości tak samo jak będąc nastolatką.

Bardzo lubię zakupy kosmetyczne. Lubię śledzić nowości, poznawać je i oczywiście opisywać je tutaj na moim blogu. Tutaj dzielę się również adresami miejsc, w których te kosmetyki możecie kupić.
Dziś chciałabym Wam pokazać kolejne z takich miejsc w którym możecie zrobić zakupy zarówno stacjonarnie jak i przez internet. 
Drogeria internetowa WISPOL jest bardzo znana w województwie podkarpackim. Posiadają tam kilkanaście sklepów w tym najwięcej w Rzeszowie. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów WISPOL otwarł sklep internetowy wispol.eu

Sklep posiada bogaty asortyment. Są tutaj towary z różnych dziedzin takich jak makijaż, pielęgnacja twarzy, pielęgnacja ciała czy pielęgnacja włosów. Drogeria sprzedaje kosmetyki zarówno polskie jak i i zagraniczne. Asortyment skierowany do pań, panów, nastolatków, dzieci, dla mam. Są tutaj również artykuły  takie jak chemia gospodarcza, Jest tutaj również mnóstwo akcesoriów oraz zapachów, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.
Szeroki asortyment zachęca do odwiedzenia strony WISPOL.
Na ich stronie znajdziemy również kilka ciekawych artykułów z poradami.

Jestem ciekawa czy znacie tę drogerię?

#współpraca reklamowa
#zdjęcie pochodzi ze strony WISPOL

1 komentarz:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger