ONLYBIO HAIR CYCLING Regeneracja szampon do włosów i skóry głowy

Cześć!

Dziś chciałabym Wam opowiedzieć o drugim kosmetyku jaki wybrałam do opisu z najnowszego kwietniowego pudełka Pure Beauty.

Gdy otwarłam box Pure Beauty to pierwszym produktem jaki w nim zobaczyłam był szampon do włosów marki OnlyBio. Nowość w bardzo wyraźnym opakowaniu. Oczywiście moją uwagę zwróciła miękka tuba oraz grafika opakowania w wyraźnych kolorach: czerwień, róż i żółte litery.
Wzięłam ten produkt do ręki, powąchałam i przepadłam.
To jeden z najpiękniej pachnących szamponów jakie kiedykolwiek miałam!
Pachnie pięknie bergamotką, owocami, czuję w nim piękną nutę jabłuszka.
No dla mnie rewelacja!


✨ ONLYBIO HAIR CYCLING Regeneracja szampon do włosów i skóry głowy
Cena sugerowana 24,99 zł /250 ml


Silnie wzmacniające rozwiązanie dla wrażliwego i problematycznego skalp. Formuła wzbogacona o proteiny pszenicy, ceramidy, olej awokado i olej sezamowy dba o prawidłowe funkcjonowanie mikrobiomu skóry głowy.


Moja skóra głowy należy do wrażliwych. Wiele razy zdarzyło się, że została podrażniona przez różnego rodzaju szampony czy kosmetyki do włosów. Swędziała, a włosy zaczęły nagminnie wypadać. Dlatego dobierając szampon do skóry głowy zawsze z uwagą czytam składy.
W tym przypadku zachęciły mnie do stosowania zapewnienia producenta o dobrym składzie dla mikrobiomu skóry głowy i o tym, że szampon po użyciu nie powoduje swędzenia skalpu.

Używanie tego szamponu to sama przyjemność. Doskonale się pieni, przepięknie pachnie, dobrze spełnia swoje zadanie. Oczyszcza skórę głowy, a włosy zachowują swój blask, dobrze się rozczesują są odżywione i pachnące.

Jestem zadowolona z tego szamponu i z pewnością do niego wrócę. Nie swędzi mnie po nim skóra, a włosy są w naprawdę dobrej kondycji.
Podpatrzyłam na stronie producenta więcej nowości i szamponów z tej serii i gdy tylko skończy mi się ten egzemplarz to biegnę do drogerii po kolejne perełki z tej serii.

Znacie ten szampon?

#współpracareklamowa z marką Pure Beauty


2 komentarze:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger