Kilka pomysłów na prezent na chrzciny


Dzień dobry!

Kochani jak Wam mija dzień? 
Pogoda się poprawiła więc my coraz częściej spędzamy czas na polu. Wiosna jest wspaniała. Wiosną ja i moja córka mamy urodziny, wiosną także odbywa się bardzo dużo imprez okolicznościowych.
Jedną z takich imprez są np. chrzciny.

U mnie w domu już nie szykujemy się do takiej imprezy, dzieciaki już duże. W rodzinie nie mam obecnie żadnego dzieciaczka, którego będą chrzcić, ale kto wie co rok przyniesie:)
Mimo tego przygotowałam dla Was krótki wpis o prezentach na chrzciny. Pamiętam, że sama miałam z takim wyborem niewielki problem.

Prezent na chrzest to bardzo wyjątkowa pamiątka. Myślę, że jest to taki upominek, który warto podarować maleństwu od serca by miało pamiątkę na całe życie.
Według mnie taki prezent powinien być pamiątką z tego ważnego wydarzenia. Osobiście podobają mi się rzeczy wykonane ze srebra lub złota typu kolczyki, zawieszki z łańcuszkiem czy różne figurki. Ten prezent ma być dla dziecka więc wszelkie kojarzące się z tym symbole typu stópki, aniołki myślę, że są fajną opcją. Warte uwagi według mnie są produkty grawerowane. Imię na grawerze czy data upamiętniająca ten ważny dzień to jest to co osobiście bym wybrała.
Fajnym pomysłem na prezent jest również Biblia w wydaniu dla dzieci bądź zestaw poduszka i kocyk z haftem: imię i nazwisko dzieciaczka, data urodzenia. Taki zestaw na chrzest otrzymała moja córka, ma go do dziś i z niego cały czas korzysta.
Ja na chrzest lubię również dorzucić do prezentu jakieś ubranka - to zawsze się przyda. I lubiłam jak moje dzieciaki również dostawały ubranka w prezencie w nieco większym rozmiarze niż obecnie nosiły. 
Jeśli nie podobają Wam się takie propozycje to zawsze zostaje opcja typu pieniądze. Wtedy już rodzice zdecydują jaki prezent za te pieniądze dostanie maluszek.


Jestem ciekawa jakie Wy wymyślacie prezenty na takie uroczystości jak np. chrzest?
Czy coś od siebie czy raczej korzystacie z gotowych propozycji prezentowych dedykowanych na taką okazję?

#reklama #zdjęcie główne pochodzi ze strony murrano.pl

1 komentarz:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger