OMEGA SYSTEM - System zabudowy do Twojej firmyDzień dobry!
Jak się dziś macie?
Jestem ciekawa jaką pracę wykonujecie na co dzień, a to z tego względu, że przygotowałam dziś wpis dotyczący dość przydatnych i funkcjonalnych produktów.

Przeglądając strony internetowe w poszukiwaniu pewnego rodzaju materiałów potrzebnych do stworzenia witryny sklepowej trafiłam na stronę  www.zabudowa.info.pl 
Jest t strona formy internetowej OMEGA SYSTEM oferującej usługi w zakresie projektowania, produkcji i montażu systemów prezentacyjnych i wystawienniczych.
Firma istnieje na rynku już od ponad 30 lat. 

Produkty firmy Omega System bazują na autorskich konstrukcjach z lekkich profili aluminiowych, które z pewnością większość z nas kojarzy z dnia codziennego. Z tych profili powstają elementy organizacji hal, biur i innych przestrzeni, zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. W ofercie firmy są standardowe rozwiązania oraz  projekty robione pod klienta. 
Produkty tej firmy spotkać można w gabinetach lekarskich, przychodniach, biurach, poczekaniach. Ale nie tylko gdyż oferta jest bardzo szeroka.
Firma oferuje również zabudowy akustyczne, ścianki biurowe, zabudowy maszyn i urządzeń, zabudowy stałe, ścianki magnetyczne, parawany, osłony z Pleksi, stojaki do dezynfekcji, naklejki ostrzegawcze, mobilne punkty szczepień, płotki wydzielające przestrzeń.

Omega System dba o najwyższą jakość oferowanych produktów. Zapewnia to ich własny park maszynowy, dzięki któremu kontrolują proces realizacji zamówień od fazy projektu po montaż. Oferują także usługi w zakresie frezowania, cięcia i grawerowania, pracują na materiałach z tworzyw sztucznych, stali i aluminium. Powierzonymi projektami zajmuje się zespól ekspertów firmy co jest gwarancją jakości i satysfakcji. 

#współpracareklamowa 

#zdjęcie pochodzi ze strony Omega System

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger