LEGO CREATOR Kwiaty w konewce - TaniaKsiazka.pl


Cześć!
Dziś chciałabym Wam pokazać coś co bardzo kocha moja córka. Ola uwielbia układać klocki LEGO. Szczególnie te z serii CREATOR.
Ma już kilka złożonych modeli z tej serii i ciągle upomina się o nowe.


Ostatnim modelem LEGO CREATOR jaki ułożyła moja córka jest:


"Udekoruj swój dom dzięki zabawce z konewką 3 w 1

Buduj, przebudowuj, baw się i ustawiaj na półce trzy kolorowe modele inspirowane przyrodą z zestawu 3 w 1 LEGO® Creator Kwiaty w konewce (31149). Zawiera on żółtą konewkę zbudowaną z klocków z uchwytem i dziobkiem. W środku są trzy kwiaty z ruchomymi płatkami i trzema motylami na przezroczystych elementach, dzięki czemu stwarzają wrażenie, że latają w powietrzu.

Fajna ozdoba do zbudowania

Już samo budowanie trzech modeli sprawi dzieciom w wieku od ośmiu lat radość, a co dopiero ozdabianie nimi domu.

Chłopcy i dziewczynki w wieku od ośmiu lat mogą przebudować zabawkę, tworząc żółty kalosz wypełniony trzema kwiatami z ruchomymi płatkami lub dwa urocze żółte ptaszki na kwiecistej żerdce. Po ukończonej zabawie można ustawić modele na półce.

Zabawki LEGO Creator 3 w 1 to świetny pomysł na kreatywny prezent, ponieważ oferują trzy różne modele do wyboru w jednym zestawie. Dzieci mogą wybierać spośród pojazdów, niezwykłych zwierząt lub szczegółowych dioram miast. Każdy znajdzie tu coś dla siebie." informacje pochodzą ze strony  TaniaKsiazka.pl a klocki z działu LEGO Creator


Czy to nie jest piękne? Brakuje mi słów na to małe arcydzieło jakie wykonała moja córka dzięki klockom LEGO CREATOR. Przepięknie wyglądający model, wzbudzający zachwyt jest naprawdę wyjątkowy. Dumnie zdobi jej komodę postawiony z resztą samodzielnie przez Olę złożonych figurek.
Ola bardzo się ucieszyła gdy zobaczyła ten właśnie model Kwiaty w konewce. Od razu przystąpiła do układania. Bez niczyjej pomocy w ciągu kilku godzin sama ułożyła te konewkę.
Klocki są tak skonstruowane, że z takiej paczki można złożyć za każdym razem nową figurkę. Ola wybrała kwiaty w konewce. Z tego pudełka można ułożyć jeszcze urocze papużki bądź kwiaty w bucie.

Uwielbiam gdy moje dzieci składają klocki LEGO. Rewelacyjnie wpływa to na ich rozwój, uruchamiają spostrzegawczość, kreatywność, wytężają uwagę, ćwiczą rączki i paluszki.
Na koniec nagrodą jest duma i radość z samodzielnego ułożenia tak wspaniałego modelu, który cieszy oko i serce.

Jak Wam się podoba ten model Kwiaty w konewce?


#współpraca reklamowa z marką TaniaKsiazka.pl2 komentarze:

  1. Bardzo fajnie wygląda ta konewka, ciekawa odzoba

    OdpowiedzUsuń
  2. Niesamowite, jakie cuda można stworzyć z klocków LEGO. Gratuluję Oli samodzielności i umiejętności układania tak pięknych modeli. :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger