Recall Healing TOTALNA BIOLOGIA Uzdrawianie przez świadomość - TaniaKsiazka.pl


Dzień dobry!

Przychodzę dziś do Was z pewną książką, która bardzo mnie zaciekawiła i chciałam ją mieć. 
Jest to książka Recall Healing TOTALNA BIOLOGIA Uzdrawianie przez świadomość napisana przez Gilberta Renaud.

Tematem zdrowia interesuję się od czasów liceum czyli prawie całe moje życie. Interesuje mnie medycyna akademicka jak i również wszelkie inne podejście do spraw związanych ze zdrowiem. Mój umysł jest otwarty na różne informacje z tej dziedziny.
Totalną biologią zainteresowałam się jakieś dwa lata temu jak przeczytałam pewien wpis na internecie mówiący o tym jak nasze emocje wpływają na nasze zdrowie.

""Recall Healing. Totalna biologia" to książka dla osób, które chcą dowiedzieć się więcej o uzdrawianiu przez świadomość. Zawiera szczegółowe informacje na temat biologicznych i emocjonalnych czynników, które wpływają na zdrowie i dobre samopoczucie.

Gilbert Renaud wychodzi z założenia, że choroby mają swoją genezę w umyśle. Pojawiają się, kiedy spychamy do podświadomości nierozwiązane problemy i nieprzepracowane traumy. Wierzy, że możemy zacząć proces leczenia, jeśli odkryjemy przyczyny tych problemów. Autor książki "Recall Healing. Totalna biologia" udowadnia, że uzdrawianie przez świadomość jest możliwe. Uświadomienie sobie zepchniętych na margines świadomości emocji i tego jak wpływają na nasze przekonania, może stać się początkiem procesu zdrowienia.

W książce "Recall Healing. Totalna Biologia." Gilbert Renaud przedstawia swoje teorie na temat uzdrawiania oraz dostarcza czytelnikowi narzędzi, które mogą mu pomóc w identyfikacji problemów. To wiedza oparta na doświadczeniu i wieloletniej praktyce naukowej.

Ta książka to leksykon chorób i dolegliwości, który pomoże zrozumieć biologiczne i emocjonalne podłoża choroby. To prawie 800 haseł, a każde z nich wyjaśnia procesy zachodzące w ciele i umyśle człowieka. Przeczytasz m.in. o depresji, chorobach kręgosłupa, migrenie, anoreksji, otyłości i cukrzycy.

Po "Recall Healing. Totalna biologia" powinni sięgnąć ci czytelnicy, którzy chcą dowiedzieć się więcej o uzdrawianiu przez świadomość, żeby poprawić jakość swojego życia. To także solidna dawka wiedzy dla każdego członka warsztatów Recall Healing. To książka skierowana także do psychologów i psychoterapeutów." informacje pochodzą ze strony TaniaKsiazka.pl z działu Medycyna


Ta książka to dość duży zbiór przeróżnych schorzeń, przypadków i wyjaśnień. Autor ukazuje nam przyczyny powstania przeróżnych schorzeń. Książka ta i zagadnienia w niej opisane są dla mnie olbrzymią ciekawostką. Bardzo dobrze się czyta, wyjaśnione jest wszystko w prosty i przystępny sposób.
Czy można polecić tę książkę? Jeśli interesuje Cię temat totalnej biologii to myślę, że mogę Ci ją polecić jako ciekawostkę jak nasze emocje i podświadomość wpływają na nasze ciało i zdrowie organizmu. Ta książka z pewnością spodoba się wszystkim tym których fascynuje holistyczne podejście do zdrowia i samorozwoju.

#współpracareklamowa z TaniaKsiazka.pl1 komentarz:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger