ZIELKO płyn do płukania egzotyczny edycja limitowana

Hej!

Witajcie w niedzielę:) Na cały dzień życzę Wam uśmiechu na twarzy i zapraszam Was na moją opinię o jednym z produktów jakie znalazłam w ostatnim boxie od Pure Beauty. Jest to Płyn  do płukania Egzotyczny marki Zielko.

ZIELKO płyn do płukania egzotyczny edycja limitowana 15 zł/400ml. 

Sprawia, że świeżość trwa dłużej zapewniając materiałom piękny zapach utrzymujący się nawet przez kilka dni. Jest on bezpieczny i przyjazny dla ubrań oraz dla skóry nawet wrażliwej. 

Naturalny płyn do płukania z lanoliną, który zmiękcza i odświeża pranie, nadając tkaninom delikatny egzotyczny zapach.

Dozowanie na standardowe płukanie:

woda miękka – 35 ml płynu

woda średnia – 45 ml (nakrętka)

woda twarda – 55 ml


***


Bardzo lubię markę Zielko. Jest to wspaniałe dziecko mojego ukochanego od dawna Sylveco.
Zielko od kiedy poznałam to przepadłam. Uwielbiam te produkty do domu. Kocham te zapachy, ich wydajność, skuteczność i to, że oparte są na naturalnych składnikach.
Produkty do pielęgnacji domu mają piękne zapachy, nie duszące, nie powodujące mdłość jak to się u mnie zdarzało przy stosowaniu innych produktów z tej kategorii.

Jeśli chodzi o stosowanie płynów do płukania to robię to rzadko z tego względu, że uwielbiam mieć bezzapachowe ubrania, które później mogę skropić moimi ulubionymi perfumami.
By były miękkie stosuję ocet.
No i tutaj totalny szok. W pudełku Pure Beauty otrzymałam płyn egzotyczny do płukania tkanin no i słuchajcie... Przepadłam. Spodobał mi się zapach produktu, jego konsystencja więc postanowiłam wypróbować. Tkaniny po wypłukaniu nabierają miękkości, nie elektryzują się, pięknie pachną nie powodując u mnie bólu głowy. Nawet przyjemność mi sprawia wąchanie tego zapachu.
Tkaniny dobrze się prasują. Płyn nie powoduje swędzenia skóry ani u mnie ani u moich dzieciaków.
To moja obiektywna opinia na temat tego produktu.

#współpraca reklamowa z marką Pure Beauty


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger