Kosmetyki modelujące do ciała Elancyl i akcja #teraz_onaCześć!

Kobiety każdego roku o tej porze szczególnie chcą poprawić swoje ciało. Niebawem wystawimy się na słoneczko i ważne jest dla nas by nasze uda, brzuch czy pośladki świetnie się prezentowały i były bez cellulitu.
Dlatego przychodzę do Was z wpisem o dermokosmetykach, które obecnie sama używam od @elancylpoland które działają modelująco, antycellulitowo, wyszczuplająco.
Celem tej marki jest to by kobiety w każdym wieku kochały siebie i czuły się dobrze w swoim ciele.

"Spójrz na tę kobietę w lustrze. Zobacz ile robi każdego dnia. Ile już przeszła. Ile poświęciła. Ile wciąż jeszcze przed nią. Dziś jest piękny dzień, by pokochać siebie! By pokochać dermokosmetyki od @elancylpoland "

Serum ujędrniające szyja dekolt biust. Serum posiada aktywne kompleksy przeciwutleniające i poprawiające napięcie. Chroni skórę każdego dnia i ma natychmiastowe działanie wygładzające. Składniki aktywne poprawiają jędrność i elastyczność skóry. Konsystencja jest delikatna dzięki czemu łatwo można rozprowadzić żel po skórze biustu, szyi i dekoltu. Efekt natychmiastowego ujędrnienia skóry biustu. Dzięki temu serum można stopniowo modelować biust.

SLIM DESIGN Noc na uporczywy cellulit. Kompleks kofeina 3D działa na 3 najważniejsze czynniki powstawania cellulitu dla optymalnego wygładzenia nierówności. 
-Podwójne działanie zapobiegające utracie elastyczności (salacja i bluszcz)
-spalanie tłuszczów (kofeina i cekropia)
szybsza fizjologiczna detoksykacja w połączeniu z masażem (bluszcz)
Wzbogacony ekstraktem perłowym produkt daje efekt natychmiastowego wygładzenia. Brak uczucia klejenia się skóry, produkt szybko się wchłania.

SLIM DESIGN Dzień na uporczywy cellulit to produkt do redukcji opornego cellulitu i ujędrnienia ciała. Dzięki połączeniu 5 aktywnych składników skutecznie poprawia i zmienia wygląd skóry po 14 dniach stosowania.

Energetyzujący peeling do ciała. Ma działanie wzmacniające i odżywcze. Skóra dzięki niemu jest aksamitna i promienna.

Znacie kosmetyki od Elancyl?

[reklama] #współópraca reklamowa#elancyl #elancylpolska #teraz_ona #dermokosmetyki

1 komentarz:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger