Gra planszowa CARCASSONNE - Księgarnia TANIAKSIAZKA.PL


Dzień dobry!
Jak się macie? Chciałabym przypomnieć, że mamy połowę maja a u nas pogoda jak w listopadzie. Od kilku dni leje strasznie, jest zimno i nieprzyjemne. Poza tym mieszkamy w bloku gdzie sezon grzewczy skończył się już kilka tygodni temu więc w ten chłód ostatnio ciężko wytrzymać.

Pogoda nas nie rozpieszcza. Dzieciaki zamiast na polu spędzają czas w domu. By odgonić ich od komputera staram się zapewnić im najlepszą z możliwych rozrywkę.
Ostatnio lubią grać w gry planszowe. Teraz prym wiedzie gra Carcassonne.


Carcassonne to gra, która zachwyciła mnie swym wykonaniem tuż po otwarciu pudełka. Starannie wykonane pionki czy karty są naprawdę dobrej jakości. Myślę, że to jedna z najlepiej albo nawet najlepiej wykonana gra planszowa, która znajduje się w kolekcji moich dzieci.

Carcassonne to gra ponadczasowa. Jest to klasyka sama w sobie i wśród strategicznych gier planszowych. Gra spodoba się zarówno dzieciom  jak i dorosłym. Moja 7 letnia córka bardzo lubi grać w tę grę. Tak samo jak i mój maż. Jest to doskonała frajda dla całej rodziny i świetny pomysł na spędzenie wspólnie czasu.

Aby cieszyć się z atrakcyjności tej gry warto dokładnie przeczytać zasady zawarte w instrukcji, które są przemyślane i wiele nam rozjaśnią jeśli chodzi o tę grę.
Ile razy byśmy nie grali w tę grę to rozgrywka za każdym razem jest inna, a co za tym idzie? Towarzyszy temu masa emocji. Gra oferuje wiele możliwości taktycznych.
W tej grze buduje się miasta i wsie, zdobywa się punkty przez umiejętne rozmieszczenie pionków oraz rywalizację z innymi graczami.

Jest to jedna z piękniejszych, doskonale wykonanych gier, przemyślanych i wciągających jakie mamy w domu.

Jeśli nie macie pomysłu na prezent z okazji Dnia Dziecka - to już macie ode mnie podpowiedź.Grę zamówicie w księgarni TaniaKsiazka.pl w dziale Gry planszowe i karciane

#współpraca barterowa #reklama


1 komentarz:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger