Naturia Family - Płyny do kąpieli dla całej rodziny o pięknych zapachach


Jak na długie, jesienno-zimowe wieczory przystało obowiązkowa jest ciepła, rozgrzewająca kąpiel. Jeśli ktoś nie ma wanny tak jak ja tylko prysznic to nic nie stoi na przeszkodzie by spędzać pod nim również relaksujący, miły czas.
Wspaniałymi umilaczami jesienno-zimowych wieczorów w łazience są cudownie pachnące produkty marki Joanna Laboratorium z serii Naturia Family. Są to płyny do kąpieli o fantastycznych zapachach.
Energetyzujący Soczysty melon, relaksujący kwiat wśni oraz nawilżające Kozie mleko to cudownie pachnące płyny o dużych pojemnościach, które używaliśmy całą rodziną.


Nawilżający płyn do kąpieli Kozie mleko: Nawilżająco-pielęgnujący płyn do kąpieli dla całej rodziny. Kremowa formuła zawiera obfity w kwasy tłuszczowe, witaminy i sole mineralne ekstrakt z koziego mleka, który ma właściwości nawilżające i odżywcze. Piękny, delikatny zapach oraz wyjątkowo gęsta piana zapewniają odprężającą i aromatyczną kąpiel oraz komfortowo odświeżoną i subtelnie pachnącą skórę.

Relaksujący płyn do kąpieli Kwiat wiśni: Relaksująco-pielęgnujący płyn do kąpieli dla całej rodziny. Kremowa formuła zawiera bogaty w antyoksydanty, witaminy i sole mineralne ekstrakt z wiśni, który ma właściwości wzmacniające i odmładzające. Piękny, kojący zapach oraz wyjątkowo gęsta piana zapewniają odprężającą i aromatyczną kąpiel oraz komfortowo odświeżoną i subtelnie pachnącą skórę.

Energizujący płyn do kąpieli Soczysty melon: Energizująco-pielęgnujący płyn do kąpieli dla całej rodziny. Krystaliczna formuła zawiera bogaty w węglowodany, witaminy i sole mineralne ekstrakt z melona, który ma właściwości stymulujące i rewitalizujące. Świeży, pobudzający zapach oraz wyjątkowo gęsta piana zapewniają odprężającą i aromatyczną kąpiel oraz komfortowo odświeżoną i subtelnie pachnącą skórę.


Płyny do kąpieli to produkty mega wydajne i cudownie pachnące. Uwielbiam zapachy od Joanna Laboratorium, które są niepowtarzalne i zbliżone do naturalnych. Płyny świetnie się pienią zarówno wlane pod strumień wody jak i na myjce. Nie wysuszają ciała, dobrze myją i nie pozostawiają tłustej warstwy na ciele i na wannie czy pod prysznicem.
Wiosenne kwiatowo-owocowe zapachy to świetnie przypomnienie letnich dni o tej porze roku, natomiast Kozie mleko to zapach otulający, kremowy, pielęgnujący.
Uwielbiam wszystkie, mega pojemność, cudowny zapach, niewielka cena za tak duży produkt.

Czy znacie i lubicie te produkty?


3 komentarze:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger