Chloe Nomade woda perfumowana dla kobiet


Zima za oknem piękna, biała, nostalgiczna. Jeszcze 14 dni do Wigilii i moich ulubionych świąt w roku... Jak ten czas szybko biegnie... Dzień za dniem, rok za rokiem...
Zmienia się wszystko, jesteśmy coraz starsi, inni. Zmienia się nasze podejście do wielu spraw w życiu, zmieniają się również nasze gusta...
Tak jest w moim przypadku. W przeciągu kilku lat zaobserwowałam jak zmienia się mój gust dotyczący zapachów perfum.
W tym momencie uwielbiam zapachy o takich nutach jakie jeszcze kilka lat temu nie wyobrażałam sobie używać gdyż mnie zwyczajnie drażniły.
Myślę, że do takich zapachów należy zapach Chloe Nomade, który zamówiłam po wcześniejszym korzystaniu z próbki. To dzięki niej zapach spodobał mi się na tyle, że postanowiłam go kupić na Notino.


Chloe Nomade to szyprowy zapach zamknięty w skromnym i pięknym flakonie, którego ozdobą są złote dodatki, skórzana opaska na zakrętce i w tej samej kolorystycznej tonacji skórzany sznureczek.
Buteleczka jest opływowego kształtu, charakteryzuje się przyjemnym designem.
Zapach ten skomponowany jest z ciekawych nut. W nucie głowy znajdziemy tu śliwkę i mirabelkę, w nucie serca frezję, a w podstawie mech dębowy. Zapach należy do grupy zapachów szyprowych, kwiatowych.
Zapach pięknie rozwija się na skórze do ciepłego, otulającego i bardzo kobiecego aromatu. Początkowo przebijają przez niego pewne nuty, które pamiętam z dawnych perfum jednak po kilkudziesięciu minutach całość tworzy cudowny, kobiecy i przyjemny zapach.
Myślę, że jest to zapach dla kobiety 30+, pewnej siebie, eleganckiej. Idealnie sprawdzi się do pracy gdyż nie jest przytłaczający oraz na wieczór gdyż wytwarza wokół siebie ciepły, otulający i zaskakujący aromat, który przyciąga uwagę i nadaje tajemniczości.

Chloe Nomade to bardzo kobiecy, piękny zapach, który z pewnością nie wywoła bólu głowy, czuć w nim pewną słodycz, elegancję, nietuzinkowość. Zaskakuje i rozkochuje w sobie od pierwszego momentu.
Ten zapach dostępny jest w pojemnościach 30ml, 50ml i 75ml.
Z tej serii otrzymamy jeszcze żel pod prysznic oraz dezodorant. Na Notino obecnie dostępne są piękne zestawy Chloe Nomade.

Znacie ten zapach?


4 komentarze:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger