Laboratorium Joanna - Kąpiel solankowa o różnych zapachachCześć! U nas dziś piękna zimowa aura za oknem więc przychodzę do Was z propozycją produktów do kąpieli. Pięknie pachnących i mega wydajnych.
Tak jak już z pewnością wiecie marka Joanna Laboratorium ma pięknie pachnące produkty. Szczególnie pięknie pachną te z serii Naturia. Zapachy z tej serii są bardzo zbliżone do naturalnych zapachów, przyjemne i relaksujące.

Produkty z serii Kąpiel solankowa są dostępne w czterech przyjemnych zapachach: Róża, lawenda, bez oraz zapach lasu.
Cudowne propozycje naturalnych, mega relaksujących zapachów. Aromaty są naprawdę obłędne.


"Solanka jodowo-bromowa od lat wykorzystywana do specjalnych kąpieli w uzdrowiskach i sanatoriach to w 100% naturalna woda lecznicza o niezwykle bogatym składzie chemicznym. Intensywnie oczyszcza z toksyn a skóra natychmiast wchłania znajdujące się w niej bezcenne dla zdrowia i urody minerały. Opóźnia procesy starzenia skóry, nawilża ją, regeneruje, wygładza i ujędrnia. Kąpiel w solance gwarantuje ładny, zdrowy wygląd skóry, lepszą cyrkulację krwi, poprawę kondycji fizycznej, relaks i odprężenie."

Kąpiele solankowe to płyny do kąpieli o bardzo przyjemnej konsystencji. Idealnie sprawdzą się w przypadku wanny gdzie pod strumień wody lejemy płyn uzyskując w ten sposób puszystą, aromatyczną pianę do kąpieli. Ja w mieszkaniu nie mam wanny ale mam prysznic i nic nie stoi na przeszkodzie abym tych płynów nie używała. Zwyczajnie stosuję je jak żele pod prysznic. Są wtedy mega wydajne. Nie mogę oprzeć się tym zapachom dlatego kocham używać te produkty.

Skóra jest oczyszczona, nie jest przesuszona (zawsze wcieram po prysznicu w skórę oleje bądź masła), zmysły są zrelaksowane i odprężone.

Szczerze polecam te produkty gdyż cena jest bardzo niska w porównaniu do tego co otrzymujemy. Odprężenie, relaks, czyste i pachnące ciało.

Czy znacie Kąpiele solankowe od Joanna Laboratorium?
2 komentarze:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger