Projektowanie sklepów internetowych - Tak kiedyś chciałam mieć swój internetowy sklep!Cześć! Piątek weekendu początek jak to mawiają! Z czego bardzo się cieszę. Wirus, który ostatnio mnie wymęczył sprawił, że pragnę odpocząć i odzyskać siły ponieważ w ciągu tygodnia nadmiar obowiązków na to nie pozwolił. Mam plany na weekend - totalny luz, jakaś książka i buszowanie po sklepach internetowych w poszukiwaniu prezentów na święta dla najbliższych.
Teraz jest czas kiedy sklepy internetowe będą organizować różne świetne akcje typu czarny piątek czy zwyczajne, wszystkim nam znane wyprzedaże.
Ja bardzo lubię robić zakupy w sklepach internetowych. Porównując ceny czasem w internecie można znaleźć niezłe gratki, świetne promocje i sporo zaoszczędzić. Ostatnio tak znalazłam książkę do mojej szkoły, która była mi bardzo potrzebna. Kupiłam ją o kilkadziesiąt złotych taniej więc sporo zaoszczędziłam.
Kiedyś sama marzyłam o tym by mieć swój sklep internetowy. Marzył mi się sklepik z kosmetykami bądź z akcesoriami dla dzieci typu handmade. Jednak to było w takim okresie czasu gdzie nie mogłam sobie pozwolić na większe inwestycje. I tak mój pomysł nie ujrzał światła dziennego, nie został zrealizowany.
Założenie sklepu internetowego nie jest prostą sprawą. To wszystko musi hulać, ładnie wyglądać i być widoczne w sieci.
Jeśli macie takie plany, że chcielibyście prowadzić sprzedaż w internecie i założyć swój internetowy sklep, bądź jeśli prowadzicie sprzedaż stacjonarnie i chcielibyście uzupełnić ją o sprzedaż internetową to warto poszukać firm, które zajmują się tego typu działaniami i zrobią to w sposób profesjonalny.
Warto poszukać takich firm i przejrzeć ich portfolio czy mają w nim projektowanie sklepów internetowych, ile lat się tym zajmują i czy chwalą się jakimiś osiągnięciami w tym kierunku. Wtedy możecie mieć pewność, że możecie im zaufać i zlecić takie zadanie. Sklep internetowy musi być widoczny w sieci, musi estetycznie i przejrzyście wyglądać by klienci chętnie do niego wracali. Warto zatem przekazać to zadanie agencji, która się tym zajmuje i robi to dobrze.
Kolejna sprawa jest taka, że sklep musi być widoczny w sieci i w wyszukiwarce, dobra agencja zadba o wszystko, a Wy w dość szybkim czasie osiągniecie korzyści z takiego zlecenia. Warto zatem poszukać firmy która ma ugruntowaną pozycję na rynku np. taką jak Afterweb

Choć teraz mam inne plany odnośnie tego co chcę robić to jednak sklep internetowy dalej gdzieś tam tkwi z tyłu mojej głowy. Być może kiedyś wrócę do tego projektu i go zrealizuję.. Czas pokaże jak się wszystko potoczy, a Wam życzę przyjemnego weekendu!!!

*Zdjęcie pochodzi ze strony afterweb.pl

2 komentarze:

  1. Jestem przekonana, że gdybym zdecydowała się na utworzenie sklepu internetowego, jego projektowanie i obsługę zleciłabym zewnętrznym specjalistom, nie tylko ze względu na wiedzę, co na oszczędność czasu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Samodzielne założenie sklepu internetowego wymaga sporej wiedzy i umiejętności. Dla początkujących najszybszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z pomocy specjalistów.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger