Podologia - jak i gdzie wyposażyć profesjonalny gabinet podologicznyOd jakiegoś czasu intensywnie myślę nad tym aby się przebranżowić. Od lat bardzo chciałam iść na kurs wizażu, stylizacji paznokci czy na trychologię. Myślałam również o podologii, a to wszystko dzięki spotkaniu z kobietami zajmującymi się tym zawodowo. 
Temat bardzo mi się spodobał. Z tego co sprawdziłam w moim mieście nie ma profesjonalnego gabinetu zajmującego się podologią.
Nie ma również osób prowadzących mobilne gabinety podologiczne, które mogą być doskonałym pomysłem na biznes dla początkującego podologa, którego nie stać na wynajęcie drogiego lokalu.

Aby rozpocząć pracę podologa i otwierać gabinet zarówno stacjonarny jak i mobilny trzeba wyposażyć go w profesjonalny sprzęt, który pozwoli nam pracować w tym zawodzie.

Szeroki wybór sprzętu, kosmetyków, narzędzi potrzebnych do wyposażenia gabinetu podologicznego znajdziecie na stronie sklepu Kerpo - podologia.
Kerpro jest sklepem dostarczającym produkty dla profesjonalnych gabinetów kosmetycznych - nie można zatem kupić ich indywidualnie. Asortyment jest dostępny w dobrych gabinetach kosmetycznych/podologicznych.

Asortyment Kerpro jest bardzo szeroki. W hurtowni znajdują się kosmetyki, narzędzia, produkty higieniczne oraz sprzęt.

Przeglądając każdą z kategorii widzimy tutaj:
Kosmetyki: Preparaty zabiegowe, kosmetyki do dłoni i paznokci, kosmetyki do stóp (skóra sucha, normalna, potliwa, dla diabetyków, kosmetyki specjalistyczne).

Narzędzia: narzędzia do pedicure (cęgi, cążki, sondy, pęsety, pilniki i radełka), odciążenia (na palce, na haluksa, na stopę, blaty i rurki, plastry do blatów), frezy (stalowe, ceramiczne, diamentowe, kamienne, polerki i nabłyszczacze, frezy z węgla spiekanego), klamry (drutowe, klejone, Metoda Arkady, akcesoria do klamer), specjalistyczne (narzędzia do klamer, diabetyk w gabinecie), skalpele i dłutka (dłutka i uchwyty, skalpele i uchwyty), kapturki (kapturki ścierne, nośniki do kapturków), rekonstrukcje (masy do rekonstrukcji paznokci, akcesoria do rekonstrukcji).

Produkty higieniczne: Materiały opatrunkowe (plastry, opatrunki, kompresy, rękawiczki i kompresy, okulary i przyłbice, pojemniki i akcesoria), sterylizacja (autoklawy, testy do autoklawu, torebki i rękawy, zgrzewarki, dezynfekcja (narzędzi, powierzchni, skóry, myjki ultradźwiękowe).

Sprzęt: frezarki (z pochłaniaczem, ze spray'em, filtry i worki), wyposażenie (fotele podologiczne, krzesełka podologiczne, szafki podologiczne, lampy, podologia mobilna), gabinet.

Jak sami widzicie wybór jest ogromny i co najważniejsze praktycznie całe wyposażenie kupicie w jednym miejscu.

Jestem ciekawa czy korzystacie z usług podologa?
A może ktoś z Was pracuje w tym zawodzie?
Dajcie proszę znać w komentarzu!


1 komentarz:

  1. Kobiety coraz częściej korzystają z zabiegów upiększających. Ostatnio coraz popularniejsza robi się labioplastyka. Nie ma nic złego w poprawianiu wyglądu okolic intymnych.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger