Zainwestuj w siebie i podnieś swoje kwalifikacje!


Czy lubicie inwestować w siebie? 
Chodzicie na studia, robicie dodatkowe kursy by podnieść swoje kwalifikacje?
Ja bardzo lubię się uczyć ale tylko tego co mnie interesuje. Robię to bardzo chętnie, wręcz z przyjemnością.  Sporo czytam by pogłębiać swoją wiedzę jednak dla potencjalnego pracodawcy liczą się również papierki czyli potwierdzenie mojej wiedzy oraz kwalifikacji.

Jakiś czas temu stwierdziłam, że dobrym pomysłem będzie zrobienie dodatkowych kursów potwierdzonych odpowiednim dokumentem z ich ukończenia.
Moje miasto niestety nie oferuje szkoleń i kursów w tematyce, która mnie interesuje. Tak naprawdę niewiele się tu dzieje w temacie edukacji nad czym bardzo ubolewam. Dlatego zaczęłam szukać kursów, które można zrobić online. Bez stresu, z własnego domu, z herbatką w dłoni i w swoim fotelu. Nie muszę nigdzie dojeżdżać, oszczędzam czas, pieniądze i zdrowie bo się nie stresuję. No i odbywam kurs kiedy chcę o porze, która mi odpowiada. Warto zaznaczyć, że kursy online w tej placówce są znacznie tańsze niż kursy stacjonarne.
Fajne prawda? Tez tak uważam.

Szukając tematyki kursu jaka mnie interesuje trafiłam na stronę Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu. Jest to placówka kształcenia ustawicznego, która umożliwia każdemu zdobycie nowych umiejętności w prosty i wygodny sposób. Oferta skierowana jest do osób operatywnych i samodzielnych, chcących uzyskać konkretną wiedzę i podnieść swoje kwalifikacje.
Zaskoczyło mnie to, że na stronie znalazłam ponad 70 kursów o różnej tematyce więc myślę, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.
Na stronie internetowej znajdziecie wiele kursów podzielonych na kategorie, dzięki temu łatwiej poszukacie to co najbardziej Was interesuje. Są tutaj kursy z kategorii takich jak  kursy stanowiskowe, kursy hobbystyczne, administracja i zarządzanie, edukacja, kompetencje rodziców, media i komunikacja, nowe technologie, psychologia i rozwój osobisty, prawo i nauki społeczne, sprzedaż i marketing, zdrowie, dieta, kursy kosmetyczne, excel czy kursy wideo. Sporo tego też tak uważacie?

Co da mi taki kurs? Oczywiście podniesie moje kwalifikacje, jest tu sporo kursów, których nie ma stacjonarnie nawet w odległości do 50 km od mojej okolicy, dzięki temu mogę poszerzyć swoją wiedzę, nabyć nowych umiejętności. No i co najważniejsze przyszły pracodawca uzna mi taki kurs gdyż po jego ukończeniu otrzymuję zaświadczenie MEN oraz dyplom nawet w języku obcym jeśli zajdzie taka potrzeba.

Ja już wpisałam na moją listę kilka interesujących mnie kursów.

A Ty daj znać czy również korzystasz z platform e-learningowych podnosząc swoje kwalifikacje?

1 komentarz:

  1. Ja jestem na etapie poszukiwań, od nowego roku chcę wziąśc się za naukę

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger