Wielka Gala Finałowa projektu Fundacji 3-4 Start w Hilton Garden Inn Kraków Airport - Fotorelacja26.10.2019r odbyła się Wielka Gala Finałowa projektu Fundacji 3-4 Start. Gala miała miejsce w hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport. Było to naprawdę wielkie wydarzenie, w którym brało udział wiele znanych osobowości.

Ale może zacznę wszystko od początku...

II edycja akcji Kobiety dla Kobiety "Zmień siebie, daj siebie" projektu Fundacji 3-4 Start miała swoją inaugurację 8 marca w Dzień Kobiet, wtedy też partnerzy akcji spotkali się w NUVU estetic Medycyna Estetyczna i Kosmetologia (świętowano podwójnie - rozpoczęcie akcji i I urodziny kliniki) oczywiście nie odbyło się bez pięknego tortu ze Słodka Kraina Czarów (Mama Cukiereczki).
To właśnie 8 marca ruszyły zgłoszenia do programu "Zmień siebie, daj siebie" na stronie internetowej http://www.kobietydlakobiety.pl/ 
Stronę i całą platformę wykonał zespół 8powers (od początku trwania akcji)(https://www.facebook.com/8powers/) poprzez platformę do projektu w tym roku zgłosiło się 180 kobiet, z których internauci wybrali 10. I to właśnie te 10 wspaniałych kobiet zaproszono 10 maja do Hilton Garden Inn Krakow Airport.


Od 10 maja dziewczyny dostały cały harmonogram zabiegów, ćwiczeń i spotkań :
Indywidualnie dobrane zabiegi medycyny estetycznej wykonywane przez NUVU estetic,
kompleksowe badania w Centrum Medyczne MASMED (badania krwi, cytologia, USG piersi pełna diagnostyka), warsztaty - "Kurs zdrowego odżywiania i odchudzania" w Poradni Avocado Dietetyk Delfina Targońska oraz po 12 tygodniowym kursie indywidualne konsultację z dietetykiem.
Treningi z trenerem personalnym w wybranej siłowni dla kobiet Mrs.Sporty Kraków-Ruczaj Mrs.Sporty Kraków-Krowodrza, Mrs.Sporty Kraków-Mistrzejowice, wizyty w Krakowskiej Jaskini Solnej  Wellness & Spa - seanse inhalacyjne, masaż dźwiękiem z sesją couchingową, koncerty z misami i gongami, masaże, zabiegi w kapsule Vacuum Jet, zabiegi w SPA , masaże Farmona Hotel Business & SPA, makijaż permanentny w Dream Factory (brwi, usta), rzęsy, manicure, pedicure
koloryzacja, ścięcie ArtDream, stylizacje Tomasz Jacyków. Indywidualne konsultację z psycholog Dominiką Dominika Jarosz, konsultację indywidualne w Kobieta i Rozwód Kraków
spotkania couchingowe z Dominką Jarosz, dieta pudełkowa love catering (ostatni tydzień przed galą finałową).
Profesjonalna sesja zdjęciowa w apartamentach w Hotelu Hilton Garden Inn Krakow Airport z pełnym wizażem autorstwa Katarzyny Słomki Muskatie.com, wykonana przez fotograf Izę Garbarz z Bellove.
Oprócz tych wszystkich wyżej wymienionych  zajęć i zabiegów finalistki wzięły udział w 9 całodniowych warsztatach tematycznych, gdzie udział brały także półfinalistki, które nie dostały się do finału:
warsztaty biznesowe i aktywizujące dla półfinalistek - „Pomysł na firmę” z Lorem Pro Księgowość
"Warsztaty pracy z głosem"  prelegent Natalia Vince
Warsztaty "Spełniania marzeń" i wyznaczania celu Katarzyna Targosz - znana pisarka, ambasadorka fundacji.
Warsztaty nauki robienia makijażu z wizażystką Orianna Rakowska Make up Room
Warsztaty Samoakceptacji i pewności siebie z ambasadorką, blogerką i autorką książki "Nieidealnik Sztuka szczęśliwego życia" Anią Chomiak
Warsztaty z coauchem Edytą Walęciak Skórka "Zaprojektuj się na sukces"
Warsztaty z Psycholog Dominiką Jarosz z wykorzystaniem narzędzi Points of You
warsztaty  "W przestrzeni scenicznej mojego życia", które poprowadziła aktorka filmowa i teatralna Karolina Chapko
Warsztaty "Ciałopozytywność - jak odnaleźć pozytywne spojrzenie na ciało w gąszczu oczekiwań i przekonań powszechnie panujących". z psycholożką i seksuolożką Monika Kowalczyk.

Zwieńczeniem tych kilku miesięcy pracy nad sobą w projekcie Fundacji był pokaz mody z udziałem totalnie odmienionych finalistek, który odbył się na Wielkiej Gali Finałowej w Hiltonie.
Finalistki przeszły nie tylko zewnętrzną metamorfozę, ale dzięki cyklowi zajęć i warsztatów stały się silnymi, pewnymi siebie kobietami.
 
Finałowe kreacje zostały przygotowane z marką Vissavi, a piękne kobiety stylizował Tomasz Jacyków znany polski stylista.


Na gali odbyła się również licytacja przedmiotów przeprowadzona przez stylistę Tomasza Jacyków i aktora Daniela Wielebę oraz sprzedaż kalendarza charytatywnego na kartach którego znalazły się wspaniałe kobiety wspierające projekt fundacji takie jak aktorka Karolina Chapko, Monika Chwajoł bizneswomen znana z programu "Królowe życia", Prezes fundacji Urszula Dąbrowska Czapkiewicz, Viceprezes Klaudia Czapkiewicz Ziółek oraz wiele innych kobiet wspierających projekt fundacji.Na gali prowadzonej przez Karolinę Chapko i Daniela Wielebę odbyła się również premiera filmu przygotowanego przez ekipę Rexton Digital, o którym Wam pisałam we wpisie "Zmień siebie, daj siebie - Wielka inicjatywa kobiet dla kobiet".
W przygotowaniach nad filmem wzięło udział wiele osobistości, blogerki z całej Polski, makijażystki i fryzjerki. Wszystko to powstało dzięki gościnności Hotelu Górski Raj w Porębie gdzie był kręcony film.

Na gali w hotelu Hilton miałam przyjemność być w towarzystwie mojego męża. Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy być częścią tak wielkiego wydarzenia, które w swoim celu niesie pomoc potrzebującej mamie z dwójką chorych dzieci.
Zebrane na aukcjach pieniądze trafią właśnie do tej rodziny.

Po aukcji, premierze filmu i występach wokalnych utalentowanych młodych ludzi przyszedł czas na bankiet oraz foto przy ściance. Przesyłam Wam kilka zdjęć smakowitości, które miałam przyjemność kosztować. Zdjęcia wykonała wspierająca cały projekt utalentowana Joanna z 2fotografki.pl
Niektóre zdjęcia Asi wykorzystałam do stworzenia tego wpisu.
Na poniższym zdjęciu widać jak świetnie się wszyscy bawili. Dystans do siebie, poczucie humoru, wielkie serca i mega pozytywna energia, która tak się w nas zakorzeniła, że czuję ją do tej pory i czuć będę jeszcze przez długi czas...Jestem wdzięczna, że mogłam wziąć udział w tej inicjatywie. Wspieram ją całym sercem!
Gdy szerzy się dobro to zbiera się obfity plon. Niech to dobro i ta energia tych wydarzeń idzie w świat. Niech rośnie w sercu każdego z nas.


Piękny projekt, cudowne wydarzenie... 
Dziękuję organizatorom za możliwość uczestniczenia w projekcie. 
Cieszę się, że mogłam Was wszystkich poznać.3 komentarze:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger