Spotkanie blogerek w Krakowie 27.04.2019 - relacja

spotkanie blogerek

 Cześć! Jak Wam mija weekend majowy? U nas dziś szaro, buro i ponuro. Jednak mimo tej smutnej pogody z uśmiechem na twarzy wspominam sobotnie spotkanie blogerek w Krakowie, którego byłam współorganizatorką.
Spotkanie odbyło się 27.04 w Restauracji Siódme Niebo w Krakowie, która oferuje przepyszne jedzenie i najlepszą pizzę jaką miałam okazję kiedykolwiek jeść!
Jeśli tylko będziecie w okolicy to z całego serca polecam Wam odwiedzić to cudowne miejsce z miłą atmosferą i pysznym jedzeniem.

spotkanie blogerek

spotkanie blogerek

Od jakiegoś czasu organizujemy spotkania blogerek w tym samym gronie. Bardzo nam to odpowiada gdyż zgrałyśmy się pod wieloma względami i moim zdaniem tworzymy fajną ekipę, która dogaduje się pod względem organizacyjnym jak i również dobrze czuje się w swoim towarzystwie.
Mamy podobne poczucie humoru więc na spotkaniu nie ma nudy, wręcz przeciwni śmiejemy się i ładujemy akumulatory do pełna. Energia zostaje w serduszkach na długo.
W spotkaniu udział wzięły Aldona, Kasia, Kasia, Kornelia, Dominika i ja:)
Moje ulubione dziewczyny, w których towarzystwie świetnie się czuję i za każdym razem mam ochotę na więcej.

spotkanie blogerek

spotkanie blogerek

Każde spotkanie to moc pozytywnych wibracji i ogrom prezentów od naszych niezawodnych partnerów. Na tym spotkaniu było podobnie. 
Od naszych partnerów otrzymałyśmy bardzo dużo wspaniałych upominków. Firmy jakie wzięły udział w naszym evencie to te już dobrze nam znane, które wspierają nas za każdym razem oraz takie, których jeszcze nie znamy, i których produkty są dla nas zupełną nowością.

Każdej firmie z osobna dziękuję najmocniej jak potrafię za zaangażowanie w to wydarzenie i przekazanie upominków. A co otrzymałyśmy? O tym, napiszę w kolejnym poście i pokażę Wam cudowne prezenty, które cieszą serduszko.

A Wy lubicie takie babskie spotkania?

spotkanie blogerek

4 komentarze:

 1. Cudowne dziewczyny,znam i lubię Was wszystkie (chociaż z Kasią chyba jednak nie miałam przyjemności :) )

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie spotkania to cudowna sprawa. Miłe spędzenie czasu z innymi pasjonatkami blogowania, kosmetyków..no i chwila odpoczynku od domu i rodziny :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Było super, do następnego <3

  OdpowiedzUsuń
 4. czekam na kolejną radość spotkania ;)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger