Sansin The Organic - Organiczny Żel do mycia naczyń


  Dużą rolę przywiązuję do produktów w jakich piorę nasze rzeczy i w jakich myję naczynia, z których korzysta nasza rodzina. Nie dość, że część składników z takich środków tak czy inaczej trafia do naszego organizmu to jeszcze trafia do ścieków i do środowiska...
Chcę jak w najmniejszym stopniu przyczyniać się do zanieczyszczeń i produkcji wszelkiego rodzaju odpadów, a także chcę chronić moją rodzinę. Dlatego wybieram świadomie to w czym piorę, to czym się myjemy czy używamy do mycia naczyń.

Jakiś czas temu w moje ręce trafił płyn do prania Sansin w niespotykanym opakowaniu, ekologiczny, bezpieczny dla nas i dla środowiska. W ostatnim miesiącu miałam przyjemność poznać kolejny produkt tej marki jakim jest Żel do mycia naczyń.

Przyznaję, że mycie naczyń nie należy do moich ulubionych zajęć. Strasznie mnie to denerwuję. A z braku zmywarki jestem codziennie, kilkukrotnie w ciągu dnia zmuszona do wykonywania tej niewdzięcznej czynności. 
Jeśli używałam nieodpowiednich środków do mycia naczyń bardzo cierpiały na tym moje dłonie... Przesuszona skóra, popękana, szorstka... Musiałam wcierać w nią różnego rodzaju specyfiki by choć w części ją zregenerować.
Od momentu gdy używam Sansin nic podobnego się nie dzieje z moją skórą. Jest miękka, delikatna i nie potrzebuje nawilżenia. Jestem pod wrażeniem jak ten płyn przy okazji zmywania pielęgnuje moje dłonie. 
Zapach żelu jest dość intensywny i niespotykany wcześniej przeze mnie w tego typu produktach. Żel pachnie lasem, sosnami. Takie mam skojarzenie.


Płyny do naczyń Sansin mają przyjazny skład, a ich opakowania są biodegradowalne. Design opakowań jest wręcz cudowny. Nie trzeba już chować butelki z płynem do szafki gdyż ta prezentuje się zacnie i przyciąga uwagę gości.
Płyn jest bardzo wydajny i dobrze zmywa naczynia, rozpuszczając nawet zaschnięty brud.

No jestem wręcz zauroczona całością. A zmywanie naczyń stało się jakieś przyjemniejsze...


6 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawy produkt :) Interesuje mnie jego zapach <3

  Pozdrawiam :)
  Moncia Lifestyle

  OdpowiedzUsuń
 2. piekne maja buteleczki widzialam ostatnio gdzies na zywo

  OdpowiedzUsuń
 3. Czegoś takiego właśnie szukałam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ooo..jakaś nowość?! Pierwszy raz spotykam sie z tą marką.

  OdpowiedzUsuń
 5. To chyba bedzie to czego długo szukałam!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger