INVEO - Ultra delikatna henna do brwi w kremie oraz Wypełniacz brwi w kremie

Lubię  delikatny makijaż oka. Nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez pomalowanych rzęs i ...brwi. Tak brwi!
Od kiedy zaczęłam je podkreślać to zakochałam się  w tym efekcie. Dzięki pomalowanym brwiom czuję, że mój makijaż jest dopełniony.
Mimo, że moje brwi nie należą do przerzedzonych lubię je podkreślać produktami do brwi by nadać im wyrazistości i ujarzmić je.
Moje brwi są bardzo ciemne, jednak produkty jakie wybieram by je podkreślić są w kolorze brązu.
Ten kolor nadaje im ładnego koloru, makijaż nie jest przerysowany.
Gdy użyjemy zbyt ciemnego produktu w stosunku do naszej karnacji i brwi możemy zafundować sobie dość śmieszny i sztucznie wyglądający wyraz twarzy.
 Nie chodzę do kosmetyczki na hennę, rzadko sama w domu kładę ją na brwi. Najlepiej polubiłam się z cieniem do brwi i to w jego nakładaniu mam największą wprawę.

Gdy pojawiła się propozycja przetestowania produktów do brwi marki INVEO nie zastanawiałam się. Chętnie sięgnęłam po nie  bo lubię poznawać nowości.


Jednoskładnikowa ultra delikatna henna do brwi. Tak jak pisałam nie chodzę do kosmetyczki nakładać hennę. Czasem nakładam ją w domu samodzielnie ale tylko na brwi. Jeszcze nie miałam do czynienia z henną w postaci jaką oferuje marka INVEO czyli w małym opakowaniu z aplikatorem jak do błyszczyka. Przyznaję, że jest to najwygodniejsza forma aplikacji henny jaką miałam.
Nie muszę bawić się w rozcieńczanie henny, nie muszę myśleć czy zrobiłam hennę w odpowiedniej proporcję. Tutaj dostaję bardzo wygodny, gotowy do użycia produkt.
Na początku nałożyłam hennę na około 5 minut. Bałam się, że efekt może być przerysowany. Bałam się, że mogę mieć jakieś plamy których ciężko będzie się pozbyć.
Po zmyciu efekt był bardzo delikatny, prawie niewidoczny.
Kolejnym rzem hennę potrzymałam dłużej na brwiach około 9-10 min.  W tym przypadku efekt na moich ciemnych brwiach był już zauważalny.  Brwi były podkreślone, wyglądały naturalnie, skóra bez plam. Oprawa oka zmieniła się, mogłabym już nie używać nic więcej do podkreślenia brwi. 
Jest to henna dzięki której uzyskacie naturalne, delikatne i subtelne podkreślenie brwi. Efekt jak najbardziej mi się podoba.
Dodam jeszcze, że hennę bardzo dobrze się usuwa za pomocą wacika i wody.
Tym produktem na pewno nie zrobicie sobie krzywdy.
 

Wypełniacz do brwi w kremie. Tego produktu byłam ciekawa gdyż do wypełnienia brwi używam cienia do brwi. Cieniem nadaję kształt i wypełniam środek. 
W przypadku wypełniacza do brwi INVEO, korekta brwi wygląda nieco inaczej. Pozwala on  nadać pożądany kształt i zapewnić perfekcyjne, długotrwałe wykończenie makijażu, ich przyciemnienie i nabłyszczenie.
Ten produkt aplikujemy za pomocą szczoteczki takiej jak do tuszu tylko trochę krótszej. W tym przypadku nakładanie produktu musimy poćwiczyć. Gdy nałożymy nadmiar  wypełniacza tworzą się nieestetycznie wyglądające grudki bądź zrobimy na brwiach ciemną skorupę. Szczoteczkę przed malowaniem należy oczyścić z nadmiaru produktu i delikatnymi ruchami nanieść produkt na włoski. Nie należy przesadzać bo efekt będzie nieestetyczny.
Wypełnione brwi w sposób delikatny wyglądają efektownie, są "uczesane", wyraziste i zdyscyplinowane. 


Jeśli lubicie podkreślone lecz naturalnie wyglądające brwi to zachęcam Was do wypróbowania produktów od INVEO. Ja nie wyobrażam sobie makijażu bez podkreślonych brwi. A ty?
 


3 komentarze:

  1. Znam produkty, ja mam odcień czarnego :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja teraz nie robię nic z brwiami :) rano nie mam czasu na to hehe ale naturalne podkreślenie bardzo mi się podoba :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Jeśli delikatne przyciemnienie, to moze i ja bym się skusiła :)

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger