Bullet Book. Bądź pięknie zorganizowana - Recenzja świetnego plannera od Wydawnictwa Insignis

Rozpoczął nam się nowy rok więc chętnie planujemy zadania na nadchodzące miesiące. Ja co roku planuje wszystko w kalendarzu jednak w tym roku postanowiłam zorganizować się pięknie z cudownie wydanym plannerem, który spodoba się większości z Was.

Bullet Book. Bądź pięknie zorganizowana to planner o cudownej okładce niby skromnej jednak nadzwyczaj urokliwej. Pięknie prezentuje się "na żywo". Dzięki połączeniu bieli ze złotem przyciąga uwagę i niesie przekaz, że "to właśnie będzie mój piękny rok".

Środek tego plannera nie jest kolorowy. Jest czarno-biały. Dużo w nim miejsca na zapiski i notatki.
Fantastyczna czcionka i grafiki sprawiają, że prezentuje się naprawdę  pięknie.Bullet Book to połączenie organizera, notatnika, kalendarza i dziennika w jednym. Do wyboru mamy dwa wydania. To drugie pokazuję Wam z samej okładki na końcu tego postu. Ten, który prezentuję we wpisie spodobał mi się bardziej i on w tym roku będzie mi towarzyszył.

Bullet Book. Bądź pięknie zorganizowana to nie tylko planner i notatnik ale również kalendarz motywator, który możemy codziennie aktualizować o nowe zapiski i śledzić swoje postępy.
Bullet Book podzielony jest na 12 miesięcy i 52 tygodnie mimo tego nie musimy prowadzić go codziennie. W odróżnieniu od zwykłego kalendarza nie ma tu dni, sami więc zapisujemy daty i przypisujemy do nich zadania, które chcemy zrealizować.


Ten planner pozwala nam skupić się na naszych marzeniach i nad tym co chcemy osiągnąć.
Warto określić swoją misję, swoje cele i dążyć do nich wtedy będziemy bliżej swoich marzeń, a nawet będziemy je spełniać.

W tym plannerze znajdziemy wiele motywujących cytatów, które pozwolą nam spojrzeć na niektóre sprawy z innej perspektywy, zastanowić się nad niektórymi rzeczami, czy poprostu zmotywują nas do działania.

Możemy tutaj zaplanować wiele kwestii związanych z naszym życiem np treningi czy wprowadzanie do diety zdrowych produktów. Możemy tutaj zaplanować również kwestie związane z naszą pielęgnacją oraz planować i kontrolować nasze wydatki.

Świetny planner w którym znajdziecie mnóstwo miejsca na swoje notatki, zapiski, plany.
Określicie swoje cele i zorganizujecie swój czas. Jest tu naprawdę dużo miejsca na wszystkie Wasze notatki. Przytoczyłam tutaj tylko część z rzeczy,które się z tym dzienniku znajdują.
Na początku mamy spis treści oraz wskazówki jak korzystać z tego plannera co moim zdaniem bardzo ułatwia poruszanie się po nim. 
Mnie przyda się taki planner, w którym mogę sama siebie kontrolować. Kalendarzem niestety nie osiągnę tego co mogę osiągnąć dzięki temu plannerowi.

Zachęcam Was do zapoznania się z Bullet Bookiem. Z pewnością jest to świetna gratka dla osób kochających wszelkie notatniki i plannery. No i świetna sprawa dla tych, którzy chcą świetnie przeżyć ten Nowy 2018 Rok!


Bullet Book został wydany nakłądem wydawnictwa Insignis i możecie go kupić już za około 20 zł!!!

Korzystacie z plannerów czy wolicie zwykłe kalendarze?

8 komentarzy:

 1. wow, nie wiedziałam, że jest tak tani, muszę go kupić, piękny

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczny może zakupię

  OdpowiedzUsuń
 3. Cena rewelacja, pomimo że nie używam takich plannerów ten kusi 😜

  OdpowiedzUsuń
 4. Super propozycja, podoba mi się wykonanie, a i cena zachęcająca!

  OdpowiedzUsuń
 5. Piekne sa takie plannery. Nawet mam jeden ale chyba jestem za stara żeby się w to bawić

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja mam taki, jak na ostatnim zdjęciu!

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja wprowadziłam zmiany dietetyczne, tez powinnam sobie taki zeszyt kupić, bo musze prowadzić dzienniczek z jadłospisem... To złoto super się mieni. KOjarzy mi się z bardzo przyjemną książką o Hygge :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger