The Sercret Soap Store - Wizyta w sklepie stacjonarnym w GK

Bardzo szybko uciekają mi dni... Nie mogę się zorganizować, albo nie mam czasu... Trochę byłam zajęta ostatnio. Praca, organizacja spotkania blogerek na którym byłyśmy w poniedziałek.
Zdecydowanie za szybko mija dzień za dniem...
Już dużo czasu minęło od minęło od 17 maja gdzie zostałyśmy naszą skromną grupą zaproszone do nowego sklepu The Secret Soap Store mieszczącego się w nowym pasażu przy Galerii Krakowskiej w Krakowie.

Sklep wspaniały, taki inny niż pozostałe, magiczny...
Czuć w nim niesamowity zapach, czuć w nim również zapach domu i natury... Myślę, że to wzbudza pozytywne uczucia w odwiedzających. Wystrój, naturalny zapach produktów i drewna oraz przyjemny dźwięk wody ze znajdującej się w sklepie Tężni Solnej. Przy tężni można posiedzieć sobie na ławeczce, powdychać, zrelaksować się.


Na spotkaniu poznałyśmy Panią Joannę, managera od marketingu. Pani Joanna to kobieta z dużą wiedzą na temat produktów tej firmy. Również pozytywnie zaskoczyła mnie wiedza Pani Darii - pracownicy sklepu. Każdy klient zostanie obsłużony  z wielką troską, a wiedza Pani Darii jest ogromna więc produkty dobierze doskonale do naszych upodobań i potrzeb.

W sklepie jest ogromny asortyment. Kremy, oleje, balsamy, mydła. Wszystko to można oglądać do woli, wąchać, testować... 
Poniżej smacznie wyglądający peeling na gałki, który każda z nas otrzymała w prezencie od Pani Joanny.I na koniec nasza skromna podkrakowska grupa blogujących mam;)
Od lewej Kasia, Ewelinka, Agnieszka, Aneta. Przy tężni Ania i ja:)


10 komentarzy:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger