Nowość od Brait. Kwiatowe odświeżacze.

Znacie odświeżacze Brait?
Z materiałów prasowych:

Odświeżacz w walce z suchym powietrzem w domu

Problem ze zbyt suchym powietrzem pojawia się w wielu domach i mieszkaniach, często także poza sezonem grzewczym. Efekty spadku wilgotności łatwo odczuć, a katar, pokasływanie czy swędzenie oczu to zaledwie kilka z nich. Chcąc poprawić jakość powietrza, można pomyśleć o używaniu odświeżaczy wodnych, których zadaniem jest nie tylko neutralizowanie przykrych zapachów, ale także działanie nawilżające.

Metod na suche powietrze jest wiele. Główną, a zarazem najskuteczniejszą bronią jest oczywiście regularne wietrzenie, stanowiące nie tylko doskonałe narzędzie do walki z uporczywymi bakteriami i roztoczami, a także – sposób na regulację poziomu wilgotności w pomieszczeniach, w których przebywamy na co dzień. To ważne, ponieważ oddychanie zbyt suchym powietrzem naraża nas na uciążliwe infekcje i podrażnienia, takie jak na przykład: pieczenie i swędzenie oczu, katar, kaszel czy drapanie w gardle.

Gdy nie mamy możliwości długotrwałego czy częstego wietrzenia, warto pomyśleć o innych metodach pomagających zwiększyć wilgotność powietrza. Obok drogich rozwiązań, jakimi są profesjonalne nawilżacze powietrza, istnieje kilka innych, bardziej ekonomicznych pomysłów. Pomóc mogą odświeżacze, których skład oparty jest na trwałej i długo utrzymującej się mgiełce wodnej (np. Brait Magic Mist – linia odświeżaczy o działaniu nawilżającym, do stosowania w powietrzu i na tkaniny). To produkty, które nie tylko odświeżają i neutralizują nieprzyjemne zapachy, ale dodatkowo – działają nawilżająco. Za taki efekt odpowiada wodna receptura, wolna od składników drażniących, dzięki której odświeżacz można z powodzeniem rozpylać w powietrze oraz bezpośrednio na tkaniny (zasłony, poduszki, ubrania, obicia tapicerskie itp.).

Wybierając taki produkt zwrócić dodatkową uwagę na wodne kuleczki widoczne w opakowaniu. Ich celem jest nie tylko tworzenie oryginalnego, wręcz magicznego wyglądu spray’ów, ale przede wszystkim absorbowanie zawartych w preparatach kompozycji zapachowych, przez co rozpylana mgiełka posiada niezwykle świeże, intensywne i trwałe aromaty.


Dodajmy, że Brait Magic Mist dostaniemy w czterech wariantach zapachowych: kwiatowym - Paradise Flowers i White Flowers, owocowym - Exotic Fruits oraz morskim - Ocean Breeze. Produkty dostępne są w drogeriach oraz sieciach handlowych, a za spray o wielkości 425 gram zapłacimy ok. 8 zł. 


Stroniłam od tego typu produktów pewnie dlatego aby nie rozpylać w domu sztucznych zapachów przy małym dziecku. Jednak synek podrósł, a ja potrzebowałam odmiany. Najbardziej zależało mi na łazience, która nie ma okna i nie zawsze jest w niej świeżo.
Do testów otrzymałam nowe kwiatowe zapachy Brait - odświeżacze. Wcześniej widziałam je również w Biedronce i moją uwagę zwróciłam na ich opakowania i to co mają w środku. 
W płynie Brait umieszczono żelowe kuleczki o pięknych wiosennych kolorach, które z każdym ruchem butelki pływają w środku i można patrzeć na nie w nieskończoność.
Zapachy odświeżaczy są przyjemne dla nosa. Nie drażnią, nie są nachalne. Nadają miłą woń w pomieszczeniu. Odświeżają. Są bardzo wydajne. Moim faworytem jest Paradise Flowers.
Uwielbiam je używać w łazience. Jak mam spędzać w niej czas to wcześniej spryskuję pomieszczenie Braitem i jest mi z tym całkiem przyjemnie.
Aha, no i widziałam te produkty w Biedronce za około 4,50 więc myślę, że warto je za taką kwotę poznać i przekonać się jak wyglądają, jak pachną i jak zmieniają zapach naszego domu.


12 komentarzy:

 1. ja uwielbiam jak mi ładnie pachnie w domu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja mam pomarańczowy i uwielbiam go :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. musze je wkońcu wypróbować bo zawsze sięgam po te z Ambi Pur

  OdpowiedzUsuń
 4. widziałąm je w sklepie ale nie kupiłam, bo nie lubię chemii w zapachach. Obecnie staram sie wykorzystać zapasy olejków eterycznych jakie nagromadziłam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ja wolę świece zapachowe,i olejki,ale ostatecznie użyłabym odświeżacza...

  OdpowiedzUsuń
 6. musza ciekawie pachniec :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zastanawia mnie jak taki odświeżacz może trwale nawilżyć powietrze w całym pokoju i to z tak kiepsko nadajacym się do tego psikaczem? Aby powietrze było nawilżone a efekt trwały musi powstać coś w stylu mgły, a to zapewnią tylko elektryczne nawilżacze.

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja wątpię, ze taki produkt nawilży powietrz : (

  OdpowiedzUsuń
 9. Tego nie mialam, ale wlasnie testuje biedronkowy :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Tego nie mialam, ale wlasnie testuje biedronkowy :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Fajnie to wyglada z tymi kuleczkami! Ciekawe za to co mają w składzie...

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger