Pharmaceris Nawilżający fizjologiczny żel do mycia twarzy i oczu

Na blogu trwa nowy urodzinowy konkurs gdzie możecie wygrać 3 zestawy produktów od PHARMACERIS. Ja na dziś postanowiłam napisać  dla Was recenzję jednego z produktów Pharmaceris jakie obecnie używam.NAWILŻAJĄCY FIZJOLOGICZNY ŻEL do mycia twarzy i oczu PHYSIOPURIC-GEL

WSKAZANIA:

Fizjologiczny żel przeznaczony do codziennego oczyszczania skóry szczególnie wrażliwej, suchej i alergicznej, ze skłonnością do podrażnień. Dostosowany do potrzeb skóry nietolerującej mydła, nadmiernie ulegającej podrażnieniom oraz dla osób po zabiegach dermatologicznych.

DZIAŁANIE:

Zastępuje tradycyjne mydło. Odpowiedni dla skóry w każdym wieku.
HIPOALERGICZNY
WYSOKA TOLERANCJA I SKUTECZNOŚĆ
PRZEBADANO DERMATOLOGICZNIE
Pojemność: 190ml
Formuła duoaktywna – do stosowania z użyciem lub bez użycia wody. Umyć twarz żelem po uprzednim wydozowaniu go na dłoń lub płatek kosmetyczny. Spłukać wodą lub usunąć nadmiar żelu czystym płatkiem. Unikać przedostania się żelu do worka spojówkowego. Zastosować odpowiedni krem z serii Pharmaceris A. Stosować do każdego mycia twarzy w codziennej pielęgnacji.Przyzwyczailam się, że po zmyciu makijażu płatkiem i odpwiednim do tego produktem koniecznie musze umyć jeszcze dodatkowo twarz wodą i jakimś produktem. Przeważnie jest to żel do mycia twarzy. Tym razem wybrałam produkt od PHARMACERIS o formule duoaktywnej czyli taki, który możemy stosować z użyciem wody lub też bez. Ja jednak stawiam na stosowanie go z wodą ponieważ inaczej czułbym dyskomfort i miałabym wrażenie, że jestem nieumyta.
Żel jak to żel ma konsystencję w tym przypadku przezroczystego żelu. Żel jest na tyle delikatny, że mogą używać go osoby po zabiegach dermatologicznych. 
Ja stosuję go na twarz którą opłukałam wodą. Odrobiną żelu pokrywam twarz i delikatnie masuję skórę po czym zmywam wodą. Skóra po nim pozostaje delikatna i nawilżona jakby pokryta ochronną warstewką.
Jednak ja muszęużyć kremu ponieważ po jakimś czasie odczuwam minimalne napięcie skóry.
Żel nie radzi sobie z resztaki makijażu jednak nie takie jego przeznaczenie aby usuwał makijaż od tego mam inne produkty.
Żel nie posiada zapachu, barwników dlatego mogą go stosować osoby o bardzo wrażliwej skórze lub posiadające jakieś problemy np alergie.
No i  na koniec jeszcze dodam, że ten produkt jest bardzo higieniczny podczas użytku dzięki pompce w którą jest wyposażony. 11 komentarzy:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger