Paprocki&Brzozowski wspólnie z siecią sklepów Biedronka. Walentynkowe koce!

Moi drodzy od dziś tj 6.02.2014 w sieci sklepów Biedronka dostępne są walentynkowe koce, których wzór wybrali Paprocki&Brzozowski znany duet polskich projektantów. 
Cała akcja ma na celu pomóc chorym na białaczkę i inne nowotwory krwi. W ramach współpracy popularna sieć sklepów Biedronka przeznaczy na walkę z białaczką 100 tysięcy złotych.

"Projektanci czuwali zarówno nad wyborem wzorów, jak i ich produkcją. Każdy koc (w cenie 24,90 zł./rozmiar 130x150 cm) oznaczony jest nie tylko etykietą opisującą działania DKMS i logotypem Paprocki&Brzozowski, ale także certyfikatem Oeko-Tex® Standard 100, który jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych.

Współpraca duetu Paprocki&Brzozowski i Biedronki jest kolejnym dowodem na to, że w jedności siła. Jeżeli Ty też chcesz pomóc, zarejestruj się jako potencjalny dawca szpiku (www.dkms.pl) lub w dniach 6-14.02.2014 kup koc polecany przez projektantów. Dzięki niemu nie tylko otulisz bliskich i nadasz uroku każdemu wnętrzu, ale co ważne przekażesz ideę pomocy potrzebujący." (źródło)


Osobiście kocyki podbiły moje serce! Cała akcja jest według mnie świetna! Świetnie że coraz więcej ludzi chce pomagać innym i walczyć o to co mamy najcenniejsze ŻYCIE!

Serdecznie zachęcam Was do zakupu kocyków z logo Paprocki&Brzozowski dla swoich bliskich i do rejestracji na www.dkms.pl

15 komentarzy:

 1. świetne są, to fakt :) i akcja fajna

  OdpowiedzUsuń
 2. fajneee :>
  i dobrze pomyślane z tą akcją ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. ładne te kocyki i przy okazji reklama szczytnego celu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. zapraszam serdecznie na mój blog! konkurs,a do wygrania płyta Ewy Chodakowskiej :)
  www.klaudia-synarska.blogspot.com

  zachęcam do udziału!
  pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ja już jeden kocyk mam:))

  OdpowiedzUsuń
 6. Ten w serduszka mi się podoba:-) Jutro wybieram się do Biedronki więc może go kupię.

  OdpowiedzUsuń
 7. jak sie w mojej biedronce ustaną do poniedziałku, to planuję kupić

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzięki takiej akcji i wiedza się poszerzy niektórym na temat białaczki :-) Kocyki fajne ja bym te jasne przygarnęła :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. kocyki są prześliczne!

  weronikarudnicka.pl

  OdpowiedzUsuń
 10. Widziałam te kocyki, są bardzo ladne, a i cel szczytny!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger