CeCe of Sweden Lotion do włosów

Dziś przygotowałam dla Was recenzję ostatniego z produktów do wlosów marki CECE MED.Prevent Hair Loss Lotion
Lotion Cece MED Prevent Hair Loss zapobiegający wypadaniu włosów. Przywraca zniszczonym włosom witalność i blask oraz stymuluje porost nowych. Włosy są odżywione i pełne energii.

Sposób użycia: Po zastosowaniu szamponu oraz odżywki z serii Prevent wetrzeć niewielką ilość lotionu w skórę głowy. Nie spłukiwać.

Dostępne pojemności:

75 ml
Jakoś zabrakło mi weny twórczej dzisiaj, a chciałabym bardzo coś napisać dla Was bo jakieś pustki się tutaj zrobiły.

Na dzisiejszą recenzję wybrałam produkt, który używam od samego początku jak go otrzymałam. Jest to lotion do włosów przeciw wypadaniu, stymulujący ich wzrost. Czy zauważyłam jakieś efekty? Po kilku zastosowaniach zauważyłam, że włosy przestały masowo wypadać. Byłam zaskoczona i ucieszona, że wreszcie coś powstrzymało to cholerne wypadanie! Wypadające włosy doprowadzają mnie do szału. Są wszędzie, w łazience, na dywanie, w kuchni. Dlatego "coś" co je powstrzyma jest u mnie mile widziane!
Spodobał mi się efekt po kilkurazowej kuracj. Włosy przestały wypadac o 80%! To "niewypadanie" trwało jakieś dwa tygodnie. Niestety powróciło mimo, że stosuję produkt.
Zaobserwowałam znaczny wzrost włosów. Plusem jest tutaj jeszcze to, że nie zaobserwowałam podrażnienia skóry głowy, nie zaobserwowałam pojawienia się łupieżu, swędzenia.
Stosuję ten lotion nadal po każdym myciu włosów i mam nadzieję, że jak dotrwam do końca buteleczki to efekt zaprzestania wypadania włosów się pojawi i zostanie ze mną na dłużej.
8 komentarzy:

  1. ciekawy kosmetyk,i fajnie wygląda i ciekawa jestem jego działania na sobie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. No ciekawa jestem, czy da radę

    OdpowiedzUsuń
  3. Muszę rozejrzeć się za tym lotionem, ponieważ moje włosy często wypadają. Obecnie są w lepszej kondycji, ale nigdy nie wiadomo, kiedy problem powróci...

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger