Ostoja Seniora - doskonałe miejsce do mieszkania dla starszych osóbDzień dobry!
Zbliżamy się do dłuższego weekendu, czy macie jakieś plany na nadchodzące dni?
My pojedziemy do lasu odetchnąć świeżym powietrzem. Uwielbiam taki relaks spacerując w zieleni.

Dziś chciałabym Wam pokazać coś co osobiście bardzo mnie zainteresowało i spodobało mi się.
Jest to bodajże pierwsze takie miejsce w Polsce mieszczące się na terenie Łodzi - Ostoja Seniora.

Ostoja seniora jest to osiedle dla seniorów gdzie seniorzy mogą wynająć dla siebie mieszkanie bądź go kupić. Jeśli jakaś starsza osoba z Waszej rodziny poszukuje takiego mieszkania bądź Wy sami szukacie takiego mieszkania dla siebie czy np. dla rodziców to warto odwiedzić stronę tego osiedla dla seniorów i zobaczyć jak to faktycznie wygląda.

Osiedle dla seniorów to miejsce, które poza udogodnieniami znajdującymi się w budynku ma zdecydowanie polepszyć i urozmaicić warunki życia seniorów.
W budynku mieszkalnym będzie znajdywać się klinika medyczna, kuchnia i restauracja, wielofunkcyjne pomieszczenie typu klubowego, animacje czasu wolnego, całodobowa ochrona czy usługi concierge (Współcześnie jest to prawdziwy człowiek-orkiestra, którego celem jest dbanie o komfort mieszkańców domu seniora, a jego rolę przyrównać można do asystenta, który pomaga w załatwianiu codziennych spraw wszystkim, którzy tego potrzebują).

Budynek z mieszkaniami dla seniorów zlokalizowany jest na istniejącym osiedlu. Wyposażony jest w parking podziemny, windę, komórki lokatorskie. Istnieje tam 59 mieszkań oraz przystosowany został dla osób niepełnosprawnych.
Mieszkania są przestronne tak by seniorzy czuli się w nich bezpiecznie i komfortowo.
Apartamenty można kupić dla siebie, dla seniora czy pod wynajem. Można odebrać mieszkanie w stanie surowym bądź wykończone i urządzone pod klucz.
Po więcej szczegółów warto skontaktować się z biurem sprzedaży.

#współpracareklamowa
#zdjęcie główne - wizualizacja pochodzi ze strony ostoja-seniora.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger