L'OREAL PARIS BRIGHT REVEAL - SKUTECZNA WALKA Z PRZEBARWIENIAMI

Dzień dobry!

Kochane witam Was w poniedziałek. Pisałam Wam początkiem miesiąca, że maj to taki miesiąc, że będę miała dla Was wiele ciekawych wpisów i informacji.
Tak też i dziś chciałam Wam napisać o nowościach kosmetycznych, o których dowiedziałam się dzięki mojemu ukochanemu Pure Beauty.

Dla wielu z nas dużym problemem są przebarwienia. 
Przebarwienia potrądzikowe, posłoneczne lub te związane z wiekiem. Ciężko znaleźć kosmetyki, które poradzą sobie z takim problemem. Marka L'OREAL wychodzi naprzeciw temu i proponuje nowość pielęgnacyjną do walki z przebarwieniami z linii BRIGHT REVEAL, które skutecznie redukują przebarwienia różnego pochodzenia i dzień po dniu odmieniają wygląd cery.

Kosmetyki z tej linii redukują przebarwienia, wyrównują kolory cery.

#skincare #brightreveal @lorealparis


Kosmetyki wchodzące w skład linii L'OREAL BRIGHT REVEAL to:

*UV Fluid redukujący przebarwienia z SPF 50+ Niacynamid +  Kwas LHA
*Serum redukujące przebarwienia 10% [Niacynamid + kwas aminosulfonowy]
*Peeling kwasowy redukujący przebarwienia Niacynamid + 25% [AHA + BHA + PHA]


Serum redukujące przebarwienia 10% [Niacynamid + kwas aminosulfonowy]
Cena sugerowana: 99,99 zł/30ml

Serum w swym składzie ma niacynamid, który pomaga redukować widoczność przebarwień i ma działanie łagodzące. W składzie jest również kwas aminosulfonowy, który jest delikatnym składnikiem złuszczającym. Serum redukuje do 77% przebarwień (w tym potrądzikowych, posłonecznych, związanych z wiekiem). Ma przyjemną konsystencję i nieklejącą się lekką formułę. Idealnie nadaje się pod makijaż. Jest odpowiedni również dla skóry wrażliwej.


UV Fluid redukujący przebarwienia z SPF 50+ Niacynamid +  Kwas LHA
Cena sugerowana: 99,99zł/50ml

Formułę produktu wzbogacono o niacynamid oraz delikatnie złuszczający kwas LHA. Widocznie zmniejsza przebarwienia i chroni przed ich powstawaniem oraz wyrównuje koloryt skóry, nawilża ją i sprawia, że wygląda na bardziej rozświetloną. Kosmetyk ma niewidoczne wykończenie dzięki czemu idealnie nadaje się pod makijaż.


Peeling kwasowy redukujący przebarwienia Niacynamid + 25% [AHA + BHA + PHA]
Cena sugerowana: 99,99zł/25ml

Zawiera niacynamid, alfa-hydroksykwasy [AHA], które pomagają wyrównać teksturę skóry, beta-hydroksykwasy [BHA], które zwężają pory i redukują niedoskonałości oraz polihydroksykwasy [PHA] które delikatnie złuszczają martwy naskórek. Efekt jaki daje ten kosmetyk to widoczne zredukowanie przebarwień, odnowiony wygląd skóry, rozświetlenie i wygładzenie. 
Produkt należy nakładać tylko na 15 min. następnie umyć dokładnie twarz Używać maksymalnie 4 razy w tygodniu, najlepiej wieczorem.Bardzo zaciekawiła mnie ta linia na przebarwienia BRIGHT REVEAL i z pewnością ją wypróbuję pod koniec lata gdy na mojej skórze wystąpią plamy po słońcu.

A czy Ty znasz kosmetyki z tej linii?

#współpracareklamowa z Pure Beauty


1 komentarz:

Copyright © 2016 Kobiecy blog by Mariola Wilk , Blogger